Zagłosuj i wybierz najlepsze imprezy triathlonowe 2018 roku

Zakończenie sezonu triathlonowego to najlepszy czas na podsumowania. Dlatego ponownie czytelnicy Akademii Triathlonu wybiorą najlepszą imprezę i cykl imprez spośród nominowanych przez redakcję Akademii Triathlonu. Zasadniczą różnicą w stosunku do roku ubiegłego będzie nagroda dla Imprezy Roku 2018, która zostanie wyłoniona bez względu na rozgrywany dystans. Najlepszą Zawodniczkę/Zawodnika roku 2018 oraz Amatora/Amatorkę Roku 2018 roku wybierze redakcja oraz eksperci Akademii Triathlonu.

Nagrodzimy Statuetkami Akademii Triathlonu:

– Zawodniczka PRO/Zawodnika PRO Roku 2018,
– Zawodniczka/Zawodnik w kategorii triathlon amatorski roku 2018,
– Najlepszą Imprezę Roku 2018,
– Najlepszy Cykl Roku 2018.

Tegoroczna edycja plebiscytu rozpoczęła się właśnie teraz, 7 listopada o godzinie 22:00. Zakończenie głosowania przewidziane jest na 20 listopada 2018 roku o godzinie 23:59:59. Zapraszamy do głosowania!

https://akademiatriathlonu.pl/impreza-triathlonowa-roku-2018/

https://akademiatriathlonu.pl/cykl-triathlonowy-roku-2018/

Statuetki dla najlepszych zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Polskiego Triathlonu, która odbędzie się w sobotę – 24 listopada, w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, niedaleko Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

->ZAPISY NA GALĘ<-

Partnerem Głównym Gali Polskiego Triathlonu została po raz kolejny firma Enea – wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej. Enea od lat jest zaangażowana w polski triathlon, jest partnerem tytularnym takich zawodów jak Enea Ironman70.3 Gdynia, Enea 5150 Warsaw czy Enea Bydgoszcz Triathlon.

Patronat nad Galą Polskiego Triathlonu obejmie Business Insider Polska. Zapraszamy Was na to spotkanie. Mamy nadzieję, że będzie inspirujące i motywujące na nadchodzącą zimę. Do zobaczenia 24 listopada w Hotelu Bellotto!

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,468ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane