Zapoznaj się z trasą GARMIN Iron Triathlon Piaseczno 2014

Podwarszawskie Piaseczno to miejscowość, w której w tym roku po raz pierwszy zostaną rozegrane zawody triathlonowe. Będą to zawody pod szyldem największego jak do tej pory cyklu triathlonowego w kraju, czyli Garmin Iron Triathlon. Zapisy na tę imprezę rozpoczęły się 2 stycznia i trwały zaledwie jeden dzień. Lista rezerwowa sięga ponad 350 chętnych i wciąż się powiększa.
 
Miasta, jakie będą wchodziły w skład cyklu Garmin Iron Triathlon 2014 na dystansie ¼ Ironmana to: Piaseczno (25.05.2014), Ślesin (08.06.2014), Radków (22.06.2014), Gołdap (06.07.2014), Górzno (19.07.2014). Jednocześnie w Gołdapi zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Amatorów na dystansie ¼ Ironmana, a we wszystkich miejscowościach odbędą się również wyścigi Garmin Kids dla dzieci i młodzieży. Podobnie jak w Piasecznie, lista startowa została już wypełniona w Ślesinie i Radkowie, natomiast wciąż trwają zapisy na zawody w Gołdapi i Górznie, a także na dystans 1/8 Ironmana w Radkowie.
 
Dzisiaj poznaliśmy trasy imprezy w Piasecznie, które prezentujemy poniżej.
 
Pływanie zostanie rozegrane na dwóch zbiornikach, które są połączone ze sobą. Zawodnicy po starcie będą mieli do pokonania 1,5 pętli na pierwszym zbiorniku, a następnie przepłyną pod mostkiem na zbiornik nr 2, gdzie wzdłuż brzegu dopłyną do wyjścia, które będzie usytuowane nieopodal strefy zmian.
 
git2014 piaseczno plywanie i strefa zmian1
 
Trasa kolarska będzie składała się z 2 pętli tam i powrót po 22,5km i wiedzie ulicami: al. Brzóz, Bukowa, Wesoła, Słoneczna, Ogrodowa, Dworska, Szkolna, Bolesława Chrobrego, miejscowość Pęchery, Piskórka i Jaroszowa Wola, na której będzie znajdował się nawrót kolarski.
 

 

git2014 piaseczno trasa kolarska strzalki
 
Trasa biegowa to 4 pętle po 2,5km + dobieg do mety, która będzie zlokalizowana na polanie na wysokości mostka. Po wyjściu ze strefy zmian zawodnicy skręcają w prawo, następnie biegną ulicami: Osikowa, Wilanowska, Piękna. Następnie pokonują mostek usytuowany pomiędzy zbiornikami i przebiegają drugą stroną akwenu.
 
mapa bieg git2014 piaseczno strzalki

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,512ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane