Zapoznaj się z trasą GARMIN Iron Triathlon Piaseczno 2014

Podwarszawskie Piaseczno to miejscowość, w której w tym roku po raz pierwszy zostaną rozegrane zawody triathlonowe. Będą to zawody pod szyldem największego jak do tej pory cyklu triathlonowego w kraju, czyli Garmin Iron Triathlon. Zapisy na tę imprezę rozpoczęły się 2 stycznia i trwały zaledwie jeden dzień. Lista rezerwowa sięga ponad 350 chętnych i wciąż się powiększa.
 
Miasta, jakie będą wchodziły w skład cyklu Garmin Iron Triathlon 2014 na dystansie ¼ Ironmana to: Piaseczno (25.05.2014), Ślesin (08.06.2014), Radków (22.06.2014), Gołdap (06.07.2014), Górzno (19.07.2014). Jednocześnie w Gołdapi zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Amatorów na dystansie ¼ Ironmana, a we wszystkich miejscowościach odbędą się również wyścigi Garmin Kids dla dzieci i młodzieży. Podobnie jak w Piasecznie, lista startowa została już wypełniona w Ślesinie i Radkowie, natomiast wciąż trwają zapisy na zawody w Gołdapi i Górznie, a także na dystans 1/8 Ironmana w Radkowie.
 
Dzisiaj poznaliśmy trasy imprezy w Piasecznie, które prezentujemy poniżej.
 
Pływanie zostanie rozegrane na dwóch zbiornikach, które są połączone ze sobą. Zawodnicy po starcie będą mieli do pokonania 1,5 pętli na pierwszym zbiorniku, a następnie przepłyną pod mostkiem na zbiornik nr 2, gdzie wzdłuż brzegu dopłyną do wyjścia, które będzie usytuowane nieopodal strefy zmian.
 
git2014 piaseczno plywanie i strefa zmian1
 
Trasa kolarska będzie składała się z 2 pętli tam i powrót po 22,5km i wiedzie ulicami: al. Brzóz, Bukowa, Wesoła, Słoneczna, Ogrodowa, Dworska, Szkolna, Bolesława Chrobrego, miejscowość Pęchery, Piskórka i Jaroszowa Wola, na której będzie znajdował się nawrót kolarski.
 

 

git2014 piaseczno trasa kolarska strzalki
 
Trasa biegowa to 4 pętle po 2,5km + dobieg do mety, która będzie zlokalizowana na polanie na wysokości mostka. Po wyjściu ze strefy zmian zawodnicy skręcają w prawo, następnie biegną ulicami: Osikowa, Wilanowska, Piękna. Następnie pokonują mostek usytuowany pomiędzy zbiornikami i przebiegają drugą stroną akwenu.
 
mapa bieg git2014 piaseczno strzalki

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,564FaniLubię
993ObserwującyObserwuj
290SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X