Nie tylko Abu Dhabi. Zuzanna Sudak na 2. miejscu Pucharu Afryki

W ten weekend nie tylko występy polskich zawodników w Abu Dhabi dostarczyły nam wiele emocji. Zuzanna Sudak zdobyła srebrny medal w Pucharze Afryki w Kilifi.

Zuzia Sudak wyścig na dystansie 750 m pływania / 20 km jazdy na rowerze / 5 km biegu zakończyła z czasem 1:06:07.

Ważne punkty

Wyścig w Pucharze Świata Afryki w Kenii wpisywał się w plan Zuzanny Sudak. Zawodniczka we wpisie na Instagramie przyznała, że start był znaczący dla zdobycia punktów i budowania pozycji w rankingu ITU:

2 miejsce pucharu Afryki . Cieszę się z możliwości startu i realizacji planów. Przyjechałam tutaj w celu budowaniu rankingu i tak tez się stało, cenne punkt trafiają na moje konto – napisała w poście na Instagramie.

• Finisz – 1:06:07

Od Polki okazała się lepsza Austriaczka Tanja Stroschneider, która wygrała zawody z czasem 1:05:48. Na najniższym stopniu podium stanęła Japonka Niina Kishimoto (1:06:13).