Zwift podnosi cenę subskrypcji. Ile trzeba zapłacić?

Pierwszy raz od siedmiu lat Zwift podnosi cenę subskrypcji. Wzrost jest znaczący i wynosi ponad 30%. Ile trzeba będzie zapłacić za korzystanie z programu?

ZOBACZ TEŻ: Masowe zwolnienia w Zwift. Wiceprezes rezygnuje. Co dalej z firmą?

Zwift podnosi cenę subskrypcji 

Ostatnią podwyżkę cen Zwift wprowadził w 2017 roku. Ceny skoczyły wówczas z 9.99$ na 14.99$. Kolejna podwyżka zacznie obowiązywać od czerwca 2024 roku (nowe ceny obowiązują od następnej daty rozliczenia po 6 czerwca). 

Ceny wzrosną średnio o około 30%. Użytkownikom aplikacji z Unii Europejskiej, którzy dotychczas za miesięczną subskrypcję płacili 14.99€ przyjdzie zapłacić 5€ więcej – 19.99€. Miesięczny koszt dla użytkownika z Polski wyniesie więc ok. 86zł. 

W ofercie Zwift nadal pozostaje możliwość wykupienia rocznego dostępu. Pakiet ten jednak również będzie droższy. Jego nowa cena wynosi 199€, czyli ok. 856 zł. Wcześniej za usługę trzeba było zapłacić 149€. Jak podkreśla Zwift, niezmienne jest to, że przy rocznej subskrypcji użytkownik realnie płaci za 12 miesięcy w cenie 10. 

Podwyżki subskrypcji nie są jednak jedyni podwyżkami jakie zapowiedział Zwift. Wzrośnie również cena inteligentnych trenażerów KICKR CORE Zwift One i KICKR CORE (w ofercie z roczną subskrypcją) – z 599 do 649$. 

Źródło: ZwiftInsider

„Najlepsze dopiero przed nami” 

W wiadomości o podwyżce cen zamieszczonej na oficjalnej  stronie Zwift przypomina, że: „pomimo rosnącej presji inflacyjnej, ciężko pracowaliśmy, aby utrzymać nasze ceny na niezmienionym poziomie od 2017 roku”, a opłata abonamentowa: „pozwoliła rozwinąć platformę i poprawić wrażenia z korzystania ze Zwift”. 

Zmiana cen ma pozwolić natomiast: „kontynuować nasze zaangażowanie w dostarczanie jeszcze większej liczby korzyści produktowych, nowych funkcji i doświadczeń związanych z zawartością w nadchodzących miesiącach i latach”. Platforma zapewnia, że: „najlepsze dopiero przed nami”. 

Nikodem Klata
Nikodem Klata
Redaktor. Dziennikarz z wykształcenia. W triathlonie szuka inspirujących historii, a każda z nich może taką być. Musi tylko zostać odkryta, zrozumiana i dobrze opowiedziana.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,446ObserwującyObserwuj
439SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze