Filmy na trenażer i nie tylko

0
pintrest,com

Zima jeszcze się nie skończyła. W dalszym ciągu wielu z nas jeździ na trenażerach, szykując formę na cieplejsze dni. Poniżej polecam trzy filmy, które warto obejrzeć w trakcie domowej jazdy na rowerze.

Island House Invitational triathlon 2016 – 44 min.

 

Na ten wyścig wyselekcjonowano dwudziestu jednych z najlepszych triathlonistów na świecie, którzy walczą o pulę nagród w wysokości pół miliona dolarów. Zawody trwają trzy dni w Nassau i Highbourne Cay na Bahamach. Czy nowy format triathlonu będzie bardziej atrakcyjny dla widzów w przyszłości? Zobaczymy. Na razie warto obejrzeć skrót filmowy pełen pięknych widoków i wspaniałych ujęć.

 

 

Great Edinburgh Cross Country 2017 – Mężczyźni 8 km – 33 min.

 

Wyścig mężczyzn w biegu Cross Country w Edynburgu na 8 km. Bardzo emocjonujący bieg w zawrotnym tempie. Na starcie stanęły takie gwiazdy jak Mo Farah (GBR), Callum Hawkins (GBR) i Leonard Korir (USA). Callum Hawkins wyszedł na prowadzenie od samego początku, czy uda mu się utrzymać prowadzenie do mety? Sami zobaczcie.

http://www.youtube.com/watch?v=-3ZJerXUEHo

Ironman World Championship Kona Hawaii 2016 – 1 godz. 06 min.


Tej imprezy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkcja filmu jak co roku dla telewizji NBC, pokazująca niezapomniane momenty tych mistrzostw. Na Hawaje zjeżdżają się triathloniści z całego świata, walcząc ze swoimi słabościami, realizując swoje marzenia i walcząc o najbardziej prestiżowe trofea na świecie.

http://www.youtube.com/watch?v=kf9GrpmolC8

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here