Gala Global Triathlon Awards już jutro!

Kto zostanie triathlonistą roku? W czyje ręce trafi statuetka uznania za całokształt kariery? Już w ten piątek odbędzie się pierwsza edycja największej triathlonowej gali rozdania nagród Global Triathlon Awards.

ZOBACZ TEŻ: Nagrodzą najlepszych triathlonistów. Ogłoszono Global Triathlon Awards

W piątek 20 stycznia Nicea zgromadzi najlepszych triathlonistów z całego świata, aby wyłonić zwycięzców pierwszej edycji imprezy Global Triathlon Awards. Nagrody zostaną przyznane w 11. kategoriach. 

Gdzie oglądać?

Global Triathlon Awards to wydarzenie zainicjowane przez największe triathlonowe organizacje – Super League Triathlon, World Triathlon i PTO. W listopadzie 2022 roku poznaliśmy listę kategorii, w której przyznane zostaną nagrody. 

W tym samym czasie internauci mogli zgłaszać kandydatów, którzy ich zdaniem powinni wygrać w danej kategorii. Decydujące zdanie będzie miało jury, którego werdykt poznamy już w ten piątek. 

Transmisję gali będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem platformy TriathlonLIVE World Triathlon. Wręczenie nagród ma odbyć się ok. godziny 19:00. Galę poprowadzi komentator sportowy Will McCloy oraz jedna z najbardziej uznanych lekkoatletek na świecie Paula Radcliffe. 

ZOBACZ TEŻ: Global Triathlon Awards: ogłoszono listę kategorii. Wyjaśniamy system głosowania

Sportowiec roku 

Z pewnością najbardziej wyczekiwaną statuetką jest nagroda dla najlepszego sportowca roku. W kategorii mężczyzn nominowani są: Kristian Blummenfelt, Matthew Hauser, Gustav Iden, Hayden Wilde i Alex Yee. Wśród kobiet znalazły się: Lucy Charles-Barclay, Flora Duffy, Ashleigh Gentle Chelsea Sodaro oraz Georgia Taylor-Brown. 

Oprócz tego nagrody zostaną przyznane jeszcze w dziewięciu innych kategoriach takich jak najlepszy produkt do pływania/biegowy/rowerowy, wyróżniający się produkt odżywczy/techniczny, wyróżniający się współuczestnik czy uznanie za całokształt. 

ZOBACZ TEŻ: GTA: Najlepsi triathloniści roku – znamy nominowanych! 

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

16,198FaniLubię
1,217ObserwującyObserwuj
314SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze