Global Triathlon Awards: ogłoszono listę kategorii. Wyjaśniamy system głosowania

W styczniu 2023 roku odbędzie się pierwsza edycja gali Global Triathlon Awards. Podczas ceremonii triathloniści z całego świata odbiorą nagrody w wyróżnionych 11. kategoriach. 

ZOBACZ TEŻ: Nagrodzą najlepszych triathlonistów. Ogłoszono Global Triathlon Awards

– Global Triathlon Awards to pierwsze międzynarodowe nagrody w triathlonie. Będzie to celebracja ludzi zaangażowanych w organizację i rozwój jednego z najpiękniejszych sportów na świecie, a pierwsza edycja odbędzie się 23 stycznia 2023 roku w Palais de la Mediterranee – piszą o wydarzeniu organizatorzy.

Nominacje do Global Triathlon Awards

System głosowania na zawodników walczących o nagrody Global Triathlon Awards jest dość niejasny. Wielu internautów oczekiwało listy konkretnych nazwisk, za której pośrednictwem mogliby wskazać swojego kandydata.

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od organizatorów, system polega na zgłaszaniu kandydata na, którego chcemy zagłosować poprzez zakładkę składania nominacji – NOMINATE NOW. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić imieniem i nazwiskiem zawodnika, któremu przekazujemy nasz głos.

Link do formularza znajduje się na oficjalnej stronie Global Triathlon Awards. Głosować można do 20 listopada 2022 roku.

Nominacje GTA
Źródło: Sportzhub

Kategorie Global Triathlon Awards

 • Najlepszy produkt do pływania – produkt musi być innowacyjny, rozwiązywać problemy i spełniać oczekiwania użytkownika. Warunkiem jest również skuteczne wprowadzenie produktu na rynek.
 • Najlepszy produkt rowerowy – produkt musi być innowacyjny, rozwiązywać problemy i spełniać oczekiwania użytkownika. Warunkiem jest również skuteczne wprowadzenie produktu na rynek.
 • Najlepszy produkt biegowy – produkt musi być innowacyjny, rozwiązywać problemy i spełniać oczekiwania użytkownika. Warunkiem jest również skuteczne wprowadzenie produktu na rynek.
 • Wyróżniający się produkt odżywczy – produkt musi być innowacyjny, rozwiązywać problemy i spełniać oczekiwania użytkownika. Warunkiem jest również skuteczne wprowadzenie produktu na rynek.
 • Wyróżniający się produkt techniczny – produkt musi być innowacyjny, rozwiązywać problemy i spełniać oczekiwania użytkownika. Warunkiem jest również skuteczne wprowadzenie produktu na rynek.
 • Najlepszy triathlonista – nagroda honorująca osiągnięcia indywidualne triathlonisty lub paratriathlonisty. Nominowany musi spełniać dwa warunki: zdobycie co najmniej trzech miejsc na podium międzynarodowej imprezy o randze mistrzowskiej oraz godne reprezentowanie świata triathlonu poprzez swoje zachowanie. 
 • Najlepsza triathlonistka – nagroda honorująca osiągnięcia indywidualne triathlonistki lub paratriathlonistki. Nominowana musi spełniać dwa warunki: zdobycie co najmniej trzech miejsc na podium międzynarodowej imprezy o randze mistrzowskiej oraz godne reprezentowanie świata triathlonu poprzez swoje zachowanie.
 • Debiutant roku – nagroda dla najlepszego debiutującego triathlonisty lub para-triathlonisty w kategorii Elita, w okresie kwalifikacyjnym między 21 listopada 2021 a 20 listopada 2022.
 • Wyróżniający się współuczestnik – nagroda przyznawana osobie, która wywarła znaczący, pozytywny wpływ na branżę i społeczność triathlonu i/lub paratriathlonu.
 • Uznanie za całokształt (współuczestnik) – najwyższy tytuł, jaki może zostać przyznany współtwórcy, klubowi lub organizacji. Przyznawany za całokształt osiągnięć w sporcie i przemyśle triathlonu. Zwycięzca tej nagrody zostanie wymieniony w Global Triathlon Hall of Fame.
 • Uznanie za całokształt (zawodowy triathlonista) – najważniejsza nagroda dla najlepszego zawodnika, który ogłosił przejście na emeryturę i nie bierze czynnego udziału w wyścigach. „Lifetime Kudos Awards” uhonorują tych, którzy wnieśli wybitny wkład w ten sport. Zwycięzca zostanie wymieniony w Global Triathlon Hall of Fame.

ZOBACZ TEŻ: „Wirtualny triathlon jak żaden inny” – festiwal triathlonistów 

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

16,078FaniLubię
1,147ObserwującyObserwuj
302SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

10gr08:0018:00MORSMAN Triathlon 2022

10gr12:4021:40Enea Triathlon Pod Dachem

Najpopularniejsze

X
X