IRONMAN razem z ROUVY będzie współpracował przy projekcie Ironman Virtual Club

IRONMAN ogłosił długofalową współpracę z ROUVY, jednym z liderów w branży platform do treningu online. ROUVY będzie dostarczał Ironmanowi 35 tras rowerowych na dystansach IRONMAN i IRONMAN 70.3. Porozumienie zostało ogłoszone na dzień przed uruchomieniem nowego projektu WTC – IRONMAN Virtual Club.

Technologia ROUVY łączy materiał filmowy z prawdziwego świata z wirtualnymi wyścigami 3D. Sportowcy doświadczą dokładnych profili tras pod względem ukształtowania terenu, będą widzieć swój awatar na ekranie podobnie jak w innych tego typu rozwiązaniach (Zwift, Bkool).

Pierwszą trasą, która zostanie udostępniona, będzie IRONMAN 70.3 Boulder, triathlon znany z bardzo wymagającej trasy rowerowej w Kolorado w Stanach Zjednoczonych.

Założony w czeskim Vimperku ROUVY, szybko stał się jedną ze wschodzących gwiazd w świecie wirtualnego treningu i wyścigów. Jest cyfrową platformą treningową dla kolarzy z całego świata. Sportowcy mogą rywalizować i trenować ze znajomymi na ponad 4 tys. tras, mając do dyspozycji około 6 tysięcy opcji treningowych.

A już jutro (1 kwietnia) Ironman ma ruszyć z projektem Ironman Virtual Club. Zgodnie z zapowiedzią ma to być patent WTC, więc na razie nie znamy szczegółów dotyczących rozwiązań technologicznych – czy współpraca z ROUVY będzie polegała na dostarczeniu również innych rozwiązań, czy tylko wizualizacji 35 tras Ironman i Ironman 70.3.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze