Mirinda Carfrae pokazuje swój dom

0

Mirinda Crafrae (AUS) multimedalistka Mistrzostw Świata Ironman, wystąpiła we wzorowanym na MTV Cribs krótkometrażowym odcinku, gdzie prezentuje swój dom. Mirinda przyznaje, że miała trochę szczęścia z tą działką, ponieważ w 2010 roku wygrała Konę i po raz pierwszy życiu miała wystarczającą iość gotówki, którą mogła zainwestować w nieruchomość. Po 5 latach udało się jej wraz mężem Timem O’Donnell wprowadzić do nowego domu.

 

Najważniejszym pomieszczeniem jest kuchnia, którą postanowili zrobić przestronną i dobrze wyposażoną. Jak przystało na prawdziwych triathlonistów spędzają większość wolnego czasu w domu właśnie w kuchni. Chociaż lodówka jest bardzo duża, na pierwszy rzut oka nie zobaczymy zbyt wiele zdrowego jedzenia. Nie brakuje w niej za to lodów, piwa i mleka czekoladowego. Następnie Mirinda prowadzi nas do pokoju z kolekcją okularów. Triathlonistka posiada 50 par okularów marki Oakley, w odmiennych kolorach i stylach, które uwielbia zmieniać. Kolejna kolekcja to pełna szafa butów sportowych na każdą okazję i specyfikę treningu czy zawodów. Schodzimy w dół, gdzie znajduje się tak zwany “pain-cave” czyli pokój przeznaczony do treningów na trenażerach lub bieżni stacjonarnej. Ostatnim prezentowanym pomieszczeniem jest garaż pełny rowerów, triathlonowych, szosowych, fat-bików, cruiserów itd. Jak mówi sama Mirinda, trochę ekstrawagancko, lecz który triathlonista nie chciałby mieć takiej kolekcji rowerów? 

 

Zobaczcie sami jak triathlonowa para urządziła sobie dom.

 

 

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here