Nowoczesna bieżnia pływacka Swim SPA firmy Meadow Group

Pływanie to jeden z najzdrowszych sportów, gdzie ryzyko kontuzji jest minimalne. Badania dowiodły, że korzyści płynące z nauki pływania wykraczają daleko poza ogólnorozwojowe ćwiczenia dla ciała. Nie można zapomnieć o ważnych korzyściach dla układu sercowo-naczyniowego. Pływanie wzmacnia umiejętność wykorzystania przez człowieka różnych zmysłów pomagając budować koordynację i wytrzymałość.

Takie możliwości pływania daje nam nowoczesna, wielofunkcyjna bieżnia pływacka Swim SPA firmy Meadow Group, która jest jedynym dystrybutorem kanadyjskiej marki Hydropool w Polsce. Własny basen z przeciwprądem daje nam komfort nauki we własnym tempie i kiedy tylko ma się na to ochotę. Dostosowujemy siłę przeciwfali do własnych potrzeb. Płaskie dysze Streem Jet zapewniają pływanie bez turbulencji a idealny kształt niecki eliminuje tak zwaną falę powrotną. Urządzenia te zapewniają więc naprawdę wysoką jakość pływania, bez względu na umiejętności użytkownika. Największą zaletą urządzeń marki Hydropool jest natomiast system Self-Cleaning. Wszystkie inne marki posiadają podstawowy system filtracji wody, którego skuteczność jest bardzo ograniczona. W urządzeniach Hydropool potrzeba zaledwie 45 minut, aby cała zawartość wody została przefiltrowywana! Dzięki temu pozostaje ona krystalicznie czysta przez bardzo długi czas, a koszty utrzymania sprzętu maleją.

 

FX 17 (39).jpg

Baseny te posiadają niewielkie wymiary, dlatego zmieszczą się nawet na niewielkich powierzchniach. Dzięki zastosowanym unikatowym technologiom są również niedrogie w eksploatacji i łatwe w utrzymaniu. To doskonałe urządzenie do ogrodu, na taras, do obiektów czy stref fitness. Basen z przeciwprądem wody we własnym domu lub ogrodzie eliminuje konieczność dojazdów do publicznych basenów, jak również konieczność styczności z dużą ilością obcych osób, co nierzadko skutkuje chorobami. Jeśli basen jest zainstalowany na zewnątrz, Swim SPA daje możliwość całej rodzinie aby wspólnie, aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu przez 365 dni w roku!

 

_MSZ9681.jpg

Dzięki opcji AquaPro, którą posiada basen Aquatrainer Swim SPA w basenie można prowadzić intensywne treningi pływackie dostosowane do indywidualnych potrzeb zgodnie z zaprogramowanym planem, można regulować siłę przeciwprądu wody oraz ustawiać interwały dla danego treningu. Można również liczyć spalone kalorie i przebyty dystans. Aquatrainer Swim SPA to także urządzenie do aquafitnessu.

 

FX 19 (100).jpg

Hydropool stawia na ekologiczność i ekonomiczność. Posiada wspaniałe rozwiązania izolacyjne, długo utrzymujące temperaturę wody i tym samym ograniczające miesięczne koszty użytkowania. Już dziś zapoznaj się z ofertą firmy: http://bit.ly/2uLE0Oy Uzupełnij formularz, a Doradca Meadow Group skontaktuje się z Tobą, zapytaj już dziś!

 

dtfx19 (4).jpg

***
Meadow Group to lider z branży SPA & Wellness z 18-letnim doświadczeniem na polskim rynku, według którego harmonia ciała z duchem leży u podstaw nowoczesnego stylu życia. Meadow Group Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów takich jak minibaseny spa i baseny pływackie z przeciwprądem wody kanadyjskiej firmy Hydropool. Meadow Group Polska zajmuje się realizacjami SPA i wellness kompleksowo, oferuje wyposażenie dla gabinetów odnowy biologicznej, meble do strefy wellness oraz budowane według indywidualnego projektu sauny i łaźnie. Meadow Group Polska to także usługi projektowe i konsultingowe.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. kolejny „sprzęt”, na który zwykły zjadacz chleba nie może sobie pozwolić; bieżnia pływacka za ok. 100tyś, rowery za 20-30 tyś… to jakaś paranoja; zdecydowana większość ludzi biorących udział w krajowych zawodach korzysta z tańszych rzeczy i może lepiej warto byłoby się skupić na prezentacji właśnie takich przyrządów/sprzętów itp; można pojechać świetnie także na rowerze za 5tyś, a mam wrażenie że na siłę próbuje się zrobić z triathlonu sport dla wybranych… szkoda, bo to bardzo fajna dyscyplina, którą warto propagować; sam jeżdżę na rowerze za 4tysie, a o prywatnej bieżni pływackiej mogę tylko pomarzyć, dlatego wydaje mi się, że takimi publikacjami autorzy robią krecią robotę tej dyscyplinie;

  2. @slabo taki sprzęt kosztuje ok. 100 000, ale ten konkretny może więcej, musi się wypowiedzieć admin, może coś wie? 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane