Gdzie oglądać Super League Triathlon?

Super League Triathlon to seria emocjonujących wyścigów z udziałem czołowych triathlonistów świata. Czwarty sezon tych rozgrywek startuje już 4 września. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że rozgrywki SLT zadebiutują na kolejnej platformie, która dostępna jest dla widzów w Polsce. 

Super League Triathlon na DAZN

SLT dba o to, żeby docierać ze swoją ofertą do jak najszerszej widowni. Zamiast umowy na wyłączność z jednym partnerem zadecydowano się na pokazywanie rozgrywek w różnych kanałach dystrybucji. Do tej pory rozgrywki SLT transmitowane były na: Viaplay, Eurosport 1, Eurosport 2, SLT.TV. Od wczoraj do tej i tak już bogatej listy dołączyła platforma internetowa DAZN.

ZOBACZ TEŻ: Nowe formaty wyścigów Super League Triathlon

Na mocy porozumienia między obiema stronami wszystkie rozgrywki SLT, tj. Championship Series oraz Arena Games będą pokazywane na DAZN przynajmniej do końca 2023 roku. Dzięki tej umowie Super League Triathlon trafi do odbiorców z 200+ krajów/terytoriów. Dodatkowo posiadacze abonamentu zyskają dostęp do serii do materiałów dodatkowych, w tym do serii dokumentalnej pt:„Every Second Counts”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

A post shared by Super League Triathlon (@superleaguetriathlon)

W chwili, gdy zbliżamy się do rozpoczęcia największej w historii Championship Series, jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy z DAZN, dzięki czemu możemy dotrzeć do do jeszcze większej widowni na całym świecie. Super League angażuje się w to, żeby triathlon był prawdziwym sportem dla widzów. Teraz nasze wyścigi i pozostałe treści zobaczy jeszcze więcej osób – powiedział CEO Super League Michael D’hulst.

Harmonogram Super League Triathlon Championship Series

  • 4 września: Londyn, UK
  • 11 września : Monachium, Niemcy
  • 17 września: Malibu, USA
  • 2 października: Tuluza, Francja
  • 29 października: NEOM, Arabia Saudyjska

Miesięczny abonament w DAZN kosztuje 39,99 zł. Jedynym z kanałów dystrybucji w Polsce, za który nie trzeba dodatkowo płacić, jest strona Super League Triathlon.

ZOBACZ TEŻ: Znamy składy drużyn na Super League Triathlon

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane