Technogym partnerem m.in. Mistrzostw Świata IRONMAN 2020 na Hawajach

Ironman ogłasza kolejne partnerstwo w ramach nowej inicjatywy Ironman Virtual Racing i Ironman Virtual Club! Po platformie ROUVY jest to producent sprzętu sportowego Technogym (m.in. bieżenie elektryczne, ergometry, sprzęt fitness). Partnerstwo to obejmuje również zaangażowanie Technogym w Mistrzostwa Świata IRONMAN 2020 na Hawajach i IRONMAN 70.3 w Taupō w Nowej Zelandii, zaplanowane odpowiednio na październik i listopad.

Platforma IRONMAN Virtual Racing ma być alternatywnym rozwiązaniem dla odwoływanych z powodu koronawirusa zawodów. WTC już zapowiedziało wyścigi online. Pierwszy z nich, dla zawodników PRO, można będzie obejrzeć 4 kwietnia na Facebook Watch. Zaplanowano także zawody ze slotami kwalifikującymi na MŚ Ironman 70.3 Taupō dla amatorów w grupach wiekowych. Brak na razie szczegółów, jak taka rywalizacja miałaby wyglądać. Dziś powinien ruszyć Ironman Virtual Club.

Partnerstwo z Technogym obejmuje współpracę nie tylko przy nowym projekcie VR, ale również MŚ Ironman i Ironman 70.3. Zapis w oryginale:

The partnership will also include Technogym’s involvement with the 2020 IRONMAN World Championship in Kailua-Kona, Hawai’i, as well as the 2020 IRONMAN 70.3 World Championship in Taupō, New Zealand, scheduled for October and November, respectively.

Andrew Messick, Prezes i Dyrektor Generalny Grupy IRONMAN:

„Technogym opracował szeroką gamę najnowocześniejszych inteligentnych urządzeń fitness, które zapewniają wyjątkowe rozwiązania treningowe w pomieszczeniach zamkniętych. Jesteśmy dumni, że możemy powitać Technogym jako część serii IRONMAN Virtual Racing Series, ponieważ będziemy mogli zapewnić naszym sportowcom rywalizację sportową w tych bezprecedensowych czasach”.

Nerio Alessandri, założyciel i CEO Technogym:

„Technogym zapewni sportowcom IRONMAN kompletne rozwiązanie treningowe, wykonane z najlepszego sprzętu, aby mogli korzystać ze spersonalizowanego programu treningowego w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie: w domu, na siłowni, w hotelu lub w czasie wyścigów”.

Firma Technogym powstała w 1983 roku w Cesenie we Włoszech. Była oficjalnym dostawcą sprzętu na siedem ostatnich Igrzysk Olimpijskich i ma również kontrakt na kolejne IO w Tokio w 2021 roku. Ponad 50 milionów ludzi na całym świecie codziennie trenuje z wykorzystaniem sprzętu Technogym.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,479ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane