Blog życiowo-sportowo-triathlonowy-mamut9-witam Was!!!

3
Tomasz -2006

Cześć – nigdy jak do tej pory nie próbowałem sił jako bloger, czy też prowadzący pamiętniki. Zachęcony jednak przez Łukasza Grassa z Akademii Triathlonu – a zwłaszcza zmotywowany jego Facebookowymi: 8 minut motywacji. Tydzień #1. Podsumowanie Postanowiłem spróbować sił w tej  dziedzinie aktywności umysłowej. Mam nadzieje, że nie zanudzę czytelników -:).

W blogu postaram się pisać o aktualnych moich przygotowaniach do sezonu srtartowego 2019 oraz przemyśleniach życiowo-sportowych. Będę też sięgał do moich emaili z ostatnich kilku lat wysyłanych  do trenerów, a zwłaszcza  do mojego trenera Zbyszka Gucwy (GVT).
W miarę możliwości po każdych zawodach opisywałem w nich moje wrażenia z zawodów. Czasem wychodziły z tego całkiem dłuuugawe opisy. Ponieważ szanuję Wasz czas – to na dzisiaj koniec.W kolejnym wpisie spróbuję – krótko (?) – przedstawić historie mojego sportowego życia i zacznę od…wieku przedszkolnego.

Unikam jak ognia komentarzy politycznych, ale tu i dzisiaj 10 kwietnia 2019 – muszę pozdrowić tych wszystkich nauczycieli,wychowawców przedszkolnych –  którzy aktualnie walczą o lepsze jutro naszych dzieci, wnuków, prawnuków – czyli … nas samych. Chciałbym, aby dzisiejsi uczniowie mieli tyle szczęścia do WSPANIAŁYCH nauczycieli w życiu ile miałem i mam  ja. Bo ja uczę się – zawsze,  i tu i teraz -:)

3 KOMENTARZE

  1. mamut9 – witam na pokładzie! cieszę się, że dołączyłeś. 🙂 zaczynamy przygodę z pisaniem i dzieleniem się doświadczeniem i wiedzą. Super. Pozdrowienia serdeczne… również dla trenera Zbyszka 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.