Ćwiartka w Ślesinie czyli co łączy WaTRIata i red. Maćka D.

Chciałem zakomunikować, ze start w Slesinie, WaTRIat traktuje bardzo relaksowo i stricte treningowo !!!!

Dlaczego? Z prostej przyczyny.

 

 

Szukając tu i ówdzie różnych wzorów lub jak kto woli wzorców do nasladowania w TRI, WaTRIat szczególnie upodobał sobie redaktora Maćka D.

Jego fantastyczne osiągnięcia i sukcesy sportowe, ukoronowane zdobyciem Slota w Berlinie, wywarly na WaTRIacie olbrzymie wrazenie. Jak postanowil tak zrobil. Prześledził dokładnie wszystkie artykuly na AT podpisane przez Maćka D.  i zaczal swojego Idola, brzydko mowiac, naśladować. Oczywiscie nie we wszystkim, skupil sie na treningu triathlonowam i odżywianiu!.

Polubił słodycze cytat: …kocham słodycze i wszelkie próby walki z tym nałogiem kończą się sromotną porażką) przestal sie odchudzac, z gazeta wyborcza wytrzymawal tylko 30sec …Po 30 minutach walki z samym sobą i przeczytaniu Wyborczej od deski do deski, wracam pełen wiary w cudowne efekty porannego oczyszczenia organizmu. No i kompletnie, no moze nie kompletnie ale prawie kompletnie, odpuscil treningi ...nie jestem ostatnio szczególnie aktywny, (to zdanie u red. Maćka D. pojawia sie prawie w kazdym wpisie) ….przyznaję się bez bicia. dzielenie czasu między pracę, rodzinę i treningi przychodzi mi coraz trudniej, …po co mam się męczyć, skoro do pierwszego startu zostało 5 miesięcy, …sie od całego tego triathlonowego zamieszania odciąłem, wycofałem i usunąłem w cień. To ostatnie a to zdanie umilowal sobie najbardziej i wzial serdecznie do serca.

 

No i masz babo placek, zamiast Slota WaTRIAt dostal kota. Wszystko u niego powywracane do gory nogami. Mial nawet zrezygnowac ze startu i sprzedac pakiet, ale ceny na czarnym rynku w Ślesinie, nijak sie maja do cen na bazarze w Pruszkowie. Tylko strach prze zona, spowodowal , ze jednak sie zdecydowal  na start. Ale traktuje ten start bardzo relaksowo i stricte treningowo !!!!

Mniej wiecej tak, jak Maciek D potraktowal zawody w Olsztynie……

Powiązane Artykuły

8 KOMENTARZE

  1. No pewnie, ze sie oplacalo!!! jest zyciowka. WaTRIat prosi o dalsze instrukcje (czyli wiecej wpisow) oraz o objecie opieka mentorsko-managerska -:)))) No i sklada ogromna gratulacje za wynik!

  2. No pewnie, ze sie oplacalo!!! jest zyciowka. WaTRIat prosi o dalsze instrukcje (czyli wiecej wpisow) oraz o objecie opieka mentorsko-managerska -:)))) No i sklada ogromna gratulacje za wynik!

  3. No i opłaciło się chyba?! Zadowolony ???? Co prawda upał nieco zelżał, ale też było fajnie;-)

  4. WaTRIat zrobił tak, jak zapowiedział. Przyjechał – popłynął, pojechał, pobieg – i wyjechał. Na mecie był tuż za red. Maćkiem D.

  5. Jak ja żałuję, że nie dane mi będzie jednak spotkać się z Wami w Ślesinie… obowiązki obowiązki obowiązki…;) Odbijemy sobie choć nie ze wszystkimi w Suszu:)

  6. WaTRIat, tylko uwazaj na łancuch abyś nie zerwał jak Maciek w Piasecznie 🙂 Do zobaczenia 🙂

  7. Rozumie, że podobnie jak Twój idol Maciek, będziesz biadolił, asekurował się a na zwodach robił rewelacyjne czasy.? 🙂 Czego oczywiście życzę! Do zobaczenia w Ślesinie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane