Fundacja BIEGAM z SERCEM

Witam serdecznie,

Z wielką radością chciałbym poinformować, że zostałem Ambasadorem Fundacji „Biegam z Sercem’, którą założyła grupa zaprzyjaźnionych ze mną zapaleńców z Klubu Facciamo-Jogging. Głównym celem Fundacji „Biegam z Sercem’ jest: inicjowanie i wspieranie rozwoju sportu oraz wszechstronne promowanie optymizmu życiowego.

 

Wraz ze mną Fundację „Biegam z Sercem’ wspierać będą :

 

Bugdoł Ewa – triathlonistka – Mistrzyni Polski, 6 zawodniczka Mistrzostw Świata 2012!

Popławska Aleksandra – aktorka teatralna i filmowa. Szerszej publiczności znana z seriali TV „Na wspólnej’ „Odwróceni’ „39 i pół’ „Hotel 52′ „Prawo Agaty’

Popławska Magdalena – aktorka teatralna i filmowa. Szerszej publiczności znana z seriali TV „Ekipa’ „Glina’ „39 i pół’ „Usta Usta’ i „Przepis na życie’.

Bochenek Dominik – lekkoatleta. Mistrz Polski w biegach przez płotki, reprezentant kraju.

Krzak Robert – maratończyk, który ukończył ten magiczny dystans na wszystkich siedmiu kontynentach i dzięki temu osiągnięciu znalazł się w elitarnym SEVEN CONTINENTS CLUB.

 

Więcej informacji o AMBASADORACH na : http://www.facciamo-jogging.pl/ambasadorzy.html

 

Fundacja planuje w 2013 roku zorganizować trzy duże imprezy biegowe :

1 – 13 stycznia – II Gliwicki Bieg Orkiestrowy – 10km dla dorosłych oraz biegi na krótkich dystansach dla dzieci w ramach XXI FINAŁU WOŚP (pierwsze zawody, dobyły się 8.01.20012r).

2 – 21 kwietnia – 1 Gliwickie „Biegamy z Sercem’ – 10km dla dorosłych oraz biegi na krótkich dystansach dla dzieci w ramach rodzinnego pikniku „Biegamy z Sercem’

3 – 20 października – PÓŁMARATON „Dwa Miasta’ – Gliwice – Zabrze & Zabrze – Gliwice.

 

Jak zapewne wiecie przedsięwzięcia takie wymagają sporych nakładów finansowych! Dlatego w imieniu Zarządu Fundacji „Biegam z Sercem’zwracam się z prośbą do osób które chciałyby wesprzeć nasze działania, do przekazania dowolnej kwoty na konto bankowe Fundacji „Biegam z Sercem’ nr 34 2490 0005 0000 4530 1591 3969 z dopiskiem DAROWIZNA.

W imieniu swoim i Fundacji z góry dziękuję za okazane wsparcie i pomoc 🙂

Oczywiście przy organizacji zawodów Zarząd Fundacji będzie starał się zdobyć dofinansowanie z Państwowych Instytucji oraz pozyskać prywatnych sponsorów, ale niestety w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste i nawet jeśli się uda, to dotacje oraz datki nie pokrywają całości kosztów organizacyjnych. Tym bardziej, że startujemy z czymś nowym, a biznesowi darczyńcy wolą finansować już rozkręcone i sprawdzone tematy. Dlatego liczyć się będzie każda złotówka!

 

Więcej informacji znajdziecie na : www.biegamzsercem.pl

Dziękuję w imieniu swoim i całej fundacji!

Pozdrawiam,

Kacper Adam

Poprzedni artykułWaga…
Następny artykułPodsumowanie pierwszego tygodnia

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

12,854FaniLubię
543ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

26cz06:0011:00Frydman Triathlon 2022

26cz06:0011:00Triathlon Pniewy 2022

26cz08:0015:00Garmin Iron Triathlon Stężyca 2022

Najpopularniejsze

X
X