Fundacja BIEGAM z SERCEM

Witam serdecznie,

Z wielką radością chciałbym poinformować, że zostałem Ambasadorem Fundacji „Biegam z Sercem’, którą założyła grupa zaprzyjaźnionych ze mną zapaleńców z Klubu Facciamo-Jogging. Głównym celem Fundacji „Biegam z Sercem’ jest: inicjowanie i wspieranie rozwoju sportu oraz wszechstronne promowanie optymizmu życiowego.

 

Wraz ze mną Fundację „Biegam z Sercem’ wspierać będą :

 

Bugdoł Ewa – triathlonistka – Mistrzyni Polski, 6 zawodniczka Mistrzostw Świata 2012!

Popławska Aleksandra – aktorka teatralna i filmowa. Szerszej publiczności znana z seriali TV „Na wspólnej’ „Odwróceni’ „39 i pół’ „Hotel 52′ „Prawo Agaty’

Popławska Magdalena – aktorka teatralna i filmowa. Szerszej publiczności znana z seriali TV „Ekipa’ „Glina’ „39 i pół’ „Usta Usta’ i „Przepis na życie’.

Bochenek Dominik – lekkoatleta. Mistrz Polski w biegach przez płotki, reprezentant kraju.

Krzak Robert – maratończyk, który ukończył ten magiczny dystans na wszystkich siedmiu kontynentach i dzięki temu osiągnięciu znalazł się w elitarnym SEVEN CONTINENTS CLUB.

 

Więcej informacji o AMBASADORACH na : http://www.facciamo-jogging.pl/ambasadorzy.html

 

Fundacja planuje w 2013 roku zorganizować trzy duże imprezy biegowe :

1 – 13 stycznia – II Gliwicki Bieg Orkiestrowy – 10km dla dorosłych oraz biegi na krótkich dystansach dla dzieci w ramach XXI FINAŁU WOŚP (pierwsze zawody, dobyły się 8.01.20012r).

2 – 21 kwietnia – 1 Gliwickie „Biegamy z Sercem’ – 10km dla dorosłych oraz biegi na krótkich dystansach dla dzieci w ramach rodzinnego pikniku „Biegamy z Sercem’

3 – 20 października – PÓŁMARATON „Dwa Miasta’ – Gliwice – Zabrze & Zabrze – Gliwice.

 

Jak zapewne wiecie przedsięwzięcia takie wymagają sporych nakładów finansowych! Dlatego w imieniu Zarządu Fundacji „Biegam z Sercem’zwracam się z prośbą do osób które chciałyby wesprzeć nasze działania, do przekazania dowolnej kwoty na konto bankowe Fundacji „Biegam z Sercem’ nr 34 2490 0005 0000 4530 1591 3969 z dopiskiem DAROWIZNA.

W imieniu swoim i Fundacji z góry dziękuję za okazane wsparcie i pomoc 🙂

Oczywiście przy organizacji zawodów Zarząd Fundacji będzie starał się zdobyć dofinansowanie z Państwowych Instytucji oraz pozyskać prywatnych sponsorów, ale niestety w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste i nawet jeśli się uda, to dotacje oraz datki nie pokrywają całości kosztów organizacyjnych. Tym bardziej, że startujemy z czymś nowym, a biznesowi darczyńcy wolą finansować już rozkręcone i sprawdzone tematy. Dlatego liczyć się będzie każda złotówka!

 

Więcej informacji znajdziecie na : www.biegamzsercem.pl

Dziękuję w imieniu swoim i całej fundacji!

Pozdrawiam,

Kacper Adam

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,468ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane