Impossible is nothing

Witam,
Skoro już się odważyłem pisać 'co mi w duszy gra’, na początku chciałbym się przywitać ze wszyskimi oraz pokrótce opowiedziec o sobie.

Jeszcze rok temu przy wzroscie 170 cm ważyłem ok 100 kg. Na taki stan rzeczy miało kilka czynników, m.in konieczność rezygnacji z ulubionego sportu oraz praca, praca i jeszcze raz praca. Wyorażcie sobie gościa pracującego 10-12 h w biurze i jedzącego obiady ok 19-20 – to nie mogło sie dobrze skończyć…
Pod koniec 2012 udało się w końcu poukładac zawodowe klocki i mogłem rozpocząć poszukiwania nowego celu…
Przypadkowo trafiłem na  artykuł 'Triathlon: kondycja do potęgi trzeciej’.  Po przeczytaniu w głowie jedno: ciekawa zabawa, wyzwanie jak najbardziej zgodnie z moja zadadą 'im ciężej tym lepiej’ , ale to wszystko jest dla zawodowców, jak osoba pracujaca ma znaleźć na to  czas…
Jakkolwiek przez kolejne dni pochłaniałem wszystko co dotyczyło triathlonu, szczególnie jedna rzecz niesamowicie mnie intrygowała: rywalizacja na dystansie IRONMAN’a. Dlaczego – ponieważ:
– nie umiem pływać,

– nie mam roweru

– a od 8 miesiący nie biegałem…w skrócie – nie da się. Tak, własnie ta niemożność najbardziej mnie intrygowała.
Po kolejnym Triathlon Motivation juz wiedziałem IMPOSSIBLE IS NOTHING, opracowałem szkic 'pięciolatki’ obwieściłem plan rodzinie i się zaczęło…

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

9 KOMENTARZE

  1. Witaj imienniku, widzę, że mamy podobne cele 🙂 Trzymam kciuki i POWODZENIA 🙂

  2. Witam na pokładzie. Jak już obwieściło się 'pięciolatkę’ rodzinie, nam blogerom i czytelnikom to już odwrotu nie ma:) Trzymam kciuki za wytrwałość.

  3. Podsumuje to tak – kawał chłopa wyznaczyło sobie kawał zadania! Z pewnością będziemy z Tobą… obserwować jak się zmniejszasz ciałem i rośniesz duchem…. 🙂 To prawda – impossible is nothing!

  4. Parametry sprzed roku…powalające!! Dosłownie i w przenośni 🙂 No i warunki wyjściowe…no, no…Łukasz! Dla większej motywacji będę wyrzucał Twoje wpisy na stronę główną, żeby nikomu nie umknęło, co za GOŚĆ do nas dołączył. Zaczynam już od jutra. Wyślij do mnie jakieś swoje zdjęcia imienniku! [email protected] Pozdrawiam i…Witam na pokładzie!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,291ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze