Kolejny wpis!

Nowy rok od dawna, nowy wpis też od dawna dla tych którzy subskrybują kanał.

 

Powstało już sześć wpisów, ale wciąż widzę ile rzeczy jest do poprawenia. Komentujcie, dawajcie znaki, a wpisy będą jeszcze lepsze 🙂

 

Powiązane Artykuły

9 KOMENTARZE

  1. @Filip Przymusinski też na to zwróciłem uwagę, ale po krótkim namyśle wiedziałem, że zrobił bardzo dobrze. Wyobraź sobie alternatywny film poprawny kolarsko … fujjjjjjjjjjjjjjjj 🙂 🙂 🙂

  2. Ale jako kolarz jednego nie mogę przeboleć: GACIE POD SPODENKAMI KOLARSKIM???? Toż to profanacja 😀

  3. Hej, dzięki wielkie za miłe słowa 🙂 Zbocze to jest siła oporu ustawiana na trenażerze.

  4. … jeszcze jedna sprawa – ja nie mam nic przeciwko żebyś kolejne treningi dokładał. Z góry dziękuję 🙂

  5. Fajny bajer – dzięki i na pewno będę korzystał. Pytanie – takie żeby spać spokojnie 🙂 – tekst 'zbocze X’ oznacza że manetka obciążenia ma być ustawiona w pozycji X ?

  6. Mam natomiast ostatnio irracjonalną chęć kupienia rolek i sprawdzenia, jak to ustrojstwo się spisuje. Chociaż z góry znam efekt (nuda, nuda, hałas i pewnie niejeden dzwon na środku pokoju ;)) to jakoś spokoju mi to nie daje. Pożyjemy, zobaczymy – póki co 'zima’ nie wymaga radykalnych kroków.

  7. Hmm, tym odcinkiem przypomniałeś mi, dlaczego sprzedałem trenażer 😉 Nuda, nuda i hałas – nienawidzę oglądać głośno TV, a nie lubię też, jak mi coś szumi podczas tegoż oglądania (i przyznam, że bardzo mi się źle słuchało Twojego odcinka – właśnie przez ten zbyt duży szum w tle). Nie dało się niestety pogodzić tych dwóch kryteriów, więc nie dałem rady nic oglądać podczas kręcenia w miejscu. A że też lubię, jak coś się dzieje, to moja krótka przygoda z ustrojstwem zakończyła się po zaledwie kilku treningach. Wolę zajęcia grupowe spinning (warunek: dobry trener – ale nie taki z nastawieniem 'luzacki fitness do wyrywania lasek’, tylko 'no pain-no gain’) lub ostatecznie upodlić się w błocie i śniegu na zewnątrz.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane