Krótka historia zapisów na 70.3 w Gdyni 2016

Po długim wahaniu postanowiłem umieścić tego maila, wysłanego dwukrotnie do organizatorów IM w Gdyni – Sport Evolution. Już mniej mi chodzi o wysokość opłaty startowej, ale byłoby miło gdyby ktoś mi odpisał. Ale chyba wspaniałe hasła o „ jakości , podnoszeniu standardów, trosce o zawodników’ itp itd. są niestety tylko pustosłowiem. Kto chce niech przeczyta i sam wyciągnie wnioski.

Witam.

01.12.2015 napisałem do Was maila w sprawie zapisów na zawody 70.3 IM w Gdyni w 2016 . Niestety nie otrzymałem odpowiedzi . Zakładam optymistycznie, że mój mail gdzieś się Wam zapodział , więc piszę jeszcze raz :

1. 01.12.2015 o godz. 18 zalogowałem się na Waszą stronę i zacząłem wypełniać formularz zgłoszenia na 70.3 IM 2016,

2. ok. godz.18.06 zakończyłem rejestrację i wcisnąłem przycisk ’ zapłać’, niestety nie przekierowano mnie na stronę banku i po kilku minutach ( 3-4) system „ wyrzucił” mnie na pierwszą stroną formularza,

3. ok. godz.18.10 zacząłem ponownie wypełniać formularz rejestracyjny a ok. 18.14 zakończyłem wypełnianie i ukazało się podsumowanie z całkowitą kwotą ok.570 zł.

4. gdy przekierowano mnie na stronę banku ( tym razem szybko) ukazała się kwota ok.820 zł której nie zapłaciłem.

 

W związku z opisaną sytuacją:

1. uważam, że logując się i zaczynając proces rejestracji o godz. 18.00 powinienem zapłacić 125 euro. To nie była moja wina, że system nie działał prawidłowo i uniemożliwił mi dokończenie rejestracji ,

2. za drugim razem nie wiem dlaczego ( i wolę się nie domyślać ) w podsumowaniu była równowartość 135 euro a przy zapłacie 195 euro – miałem nie zauważyć??

3. kilka dni temu otrzymałem maila od IRONMAN Triathlon z informacją, że w 2015r zdobyłem 6901 pkt. ( srebrna grupa) , która upoważnia mnie do pierwszeństwa w rejestracji . Przyznaję, że nie zdążyłem się dowiedzieć jak to działa, ale to jest mniej ważne,

4. uprzejmie więc proszę o umożliwienie mi rejestracji za kwotę 125euro, do której uważam, że mam pełne prawo,

5. oczywiście możecie również ( będąc bardzo zajętymi podnoszeniem standardów i wspaniałej jakość Waszych zawodów ) nie odpowiedzieć na mojego maila (naprawdę nie wiem czemu wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne) – w końcu pewnie i tak uda Wam się sprzedać wszystkie miejsca .

Z poważaniem ( jeszcze) Stanisław Gierasimczyk.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Mój syn miał dokładnie taką samą sytuację, jak w opisie. Za zawody przyszło mu zapłacić wyższą sumę. I jak rozmawiałam z kilkoma osobami to prawie każda z nich podobnie przechodziła owe zapisy.

  2. Nie ma powodu do niepokoju, Masz zagwarantowany pakiet startowy z numerem w pierwszej setce … konkretnie 82 – jeden dla wszystkich,coś jak w Kanie Galilejskiej 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,994FaniLubię
1,119ObserwującyObserwuj
302SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X