Nowy wpis, ale w częściach

Ot takie przed Konom (MKoną).

 

Powiązane Artykuły

10 KOMENTARZE

  1. A ja się wtedy będę bawił na rajdzie przygodowym. A nie … przepraszam! przecież on nie zaczyna się w sobotę w nocy, ale w sobotę rano! Ale szok! To może w niedzielę pójdę nawet na rondo! Ale jaja – panowie dzięki, właśnie uświadomiłem sobie, że może obejrzę Konę! No i oczywiście, że Kona jest w sobotę 😉

  2. No a jak ja mam zaargumentować, jak moja żona wszystko czyta? Chyba prawdę powiem. Wszak się już przyzwyczaiła 🙂

  3. Relacje będzie można obejrzeć na stronie Ironman.com, ale szykujemy dla Was specjalny czat – będzie można oglądać i komentować zawody na Akademii Triathlonu – poinformujemy Was już wkrótce o wszystkich szczegółach.

  4. No to się żona ucieszy… kochanie jakby Ci to powiedzieć… w sobotę raczej nigdzie nie wychodzimy…. film? raczej nie w tv nic ciekawego nie ma na dvd już wszystkie dobre widzieliśmy… chyba będę musiał popisać na kompie przygotować się do przyszłych wykładów… ale w sobotę wieczorem?! co ja zrobię kochanie jak trzeba to trzeba… ;-))))

  5. Kuba się zapędził pewnie z uwagi na to, że wyścig przeciągnie się na niedzielę :-), ale przed komputerami spotkamy się w sobotę wieczorem.

  6. Oczywiście. AT uruchomi specjalny czat, a już teraz zaczynamy Was przygotowywać na to wydarzenie. Zaczniemy od przypomnienia, jak swoje zawody wspominał tuż po przekroczeniu mety Rafał Herman. Będzie też mnóstwo zdjęć z Kona, autorstwa pana Andrzeja Kozłowskiego, którego mieliście okazję poznać dzięki jego wspomnieniem wyścigu IM Wisconsin (USA) z początku września. Poza tym szykujemy jeszcze kilka innych niespodzianek, ale o tym wkrótce.

  7. Chłopaki najlepszego start w życiu! A my no cóż – nam pozostaje nocna sesja przy komputerach. AT zorganizuje chat?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane