O dopingu

Nowy wpis na videoblogu.

Powiązane Artykuły

8 KOMENTARZE

  1. 'Z resztą Kowalczyk teraz też bierze’ – no i tak się rozkręca tę spiralę, która prowadzi do jednego……

  2. No właśnie istnieje coś takiego jak astma sportowa i myślę że Bjorgen nie udaje. Leki jej pomagają, to pewne ale choroba nie jest udawana. Z resztą Kowalczyk teraz też bierze. Inną kwestią jest fakt, że sport zawodowy nie jest ani trochę zdrowy i doping to tylko jedna z cegiełek, która niszczy organizm sportowca.

  3. jak nie udaje to niech używa leków . które nie zawierają środków uznanych za doping, a z powodu 'choroby’ zostały dla zawodnika dopuszczone przez władze sportowe, bo to już nie ma nic wspólnego z rywalizacją fair play.

  4. A co jeśli Bjergen nie udaje? trudno tak na prawdę znać wszystkie okoliczności i rzeczy które dzieją się z i wokół zawodowych sportowców.

  5. A cóż tu można zaproponować. Legalny źle nielegalny jeszcze gorzej. To może rozwiązaniem jest jednak zalegalizowanie jakiś form dopingu? Skoro i tak kontrole nie mają szans wyeliminować wszystkich biorących, a firmy robiące doping są lepsze od tych wykrywających to może lepiej wiedzieć że ten i ten bierze to i to, a tamten bierze to. Bjergen udaje chorą na astmę, faszerują ją nie wiadomo czym i taki ktoś zdobywa medale i udaje że wszystko jest ok. Przecież to chore jest.

  6. Co więc proponujesz? Bo szczerze nie do końca zrozumiałem. Bagno jest takie jaki każdy widzi, ale legalny doping też nie jest dobry, bo wtedy już młodzież zacznie brać. Cóż więc począć? Chociaż pewnie i tak młodzież (część) doping bierze.

  7. Zamiast marnować kasę na kolejne kontrole antydopingowe nich pozwolą im brać bez ograniczeń co chcą. Wtedy każdy będzie miał szanse, a jak się nie chcesz szprycować? Może lepiej sobie odpuścić pro sport? Ale pro sport to bagno tylko z coraz większą kasą, której rzadko kto potrafi się oprzeć. Jak widać po Lansie, kasa wypiera im mózgi i likwiduje moralne zahamowania, oszukując wiele lat innych sportowców i kibiców zamiast się zaszyć w mysiej dziurze i nie pokazywać światu, ze zwykłego wstydu to robi z siebie medialnego błazna. Brak honoru i moralności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,455ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze