Po pierwszym intensywnym tygodniu.

Jestem po moim pierwszym intensywnym(11 godzinnym)tygodniu treningowym-wg.Friela nazywa się to Podstawowy 1.W tym tygodniu wykonałem dziewięć treningów specjalistycznych(4 biegowe,3 pływackie,2 rowerowe) i kilka treningów siłowych.W sobotę i niedzielę po dwa treningi(pływanie,bieg),oprócz tego codziennie rano trening siłowy(ciężarki i ogólnorozwojowy).Najbardziej podobają mi się treningi płwackie(szlifowanie techniki) bo zawszę uczę się czegoś nowego i jest ciekawie.Rower to jazda na stacjonarnym rowerku,a bieg to walka z zimą.Ale nie narzekam jest dobrze i oby tak dalej.

Pozdrawiam:

Darek

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Dzięki.Nie czuję specjalnie zmęczenie ani konkretnych bólów mięśniowych jak w przypadku 'tylko’ treningów biegowych(w przypadku wykonania tej samej pracy treningowej).Trening do triathlonu jest niewątpliwie bardziej przyjazny dla organizmu i dobrze.

  2. Nieźle, nieźle. Dajesz, dajesz!!! Trzymam kciuki i na razie zazdroszczę. Rewelacyjny tydzień Twoim wykonaniu!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,511ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane