Poczatek

No i rozpoczynam. Ciężko powiedzieć co mnie opętało z tym triathlonem ale jedno jest pewne wydatny udział w tym opętaniu miał Pan Redaktor Grass. 'Trzy mądre małpy’ otworzyły przede mną nowy świat. Szczególnie moja żona cieszy się, że od 5 tygodni niemal codziennie coś trenuję i wydaje kolejne pieniądze na udoskonalenia sprzętowe. Bez dwóch zdań najbardziej ucieszyła się jak jej powiedziałem, że mam zamiar kupić szosówkę. Tak się ucieszyła, że ……… a w regulaminie pisze, że wulgaryzmy są zabronione to nie napiszę jak się ucieszyła. Panie Redaktorze Grass, Pan stworzyłeś potwora to teraz Pan oswój jego żonę.

A tak całkiem serio to nie wiem czy kupić Meridę 903 czy Gianta TCR 1. Jeśli ktoś będzie to czytał i mógłby pomóc to z góry dziekuję.

 

Jak na pierwszy raz to nawet jakoś poszło.

 

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców.

Powiązane Artykuły

14 KOMENTARZE

  1. Współpracę z Filipem oceniam bardzo dobrze, jakżeby inaczej – w końcu może przeczytać i tak dorzucić do pieca, że mi w pięty pójdzie 😉 A poważnie – naprawdę bardzo dobrze, ale uczciwie muszę powiedzieć, że nie mam porównania.

  2. Ja zaczynałem podobnie. Ważyłem ok. 17kg więcej niż teraz. Na początku bieganie, potem fascynacja Triathlonem. Plywanie niestety jest cięzkie bez 'plywackiej przeszlosci’. Trzymam kciuki i powodzenia! PS. jak oceniasz wspolpracę z LABOsport?

  3. No pięknie! Nowa misja przede mną! Toś Pan ze mnie potwora zrobił :-))) Jakiś gabinet terapeutyczny otworzę, a doradzać będzie wprawiona w bojach…moja żona :-))) Trzymam kciuki Krzysztof. Pozdrawiam.

  4. Mnie póki co wystarcza, kiedy pokonuję sam siebie 🙂 Zaciskam zatem kciuki, aby ci wszystko wyszło.

  5. Życzę wytrwałości i radości z nowo obranej drogi! Motywacji w tym miejscu nie powinno Ci zabraknie;)

  6. Dzięki za miłe przywitanie:) Co do badań to trener sprawdzał czy urządzenia dobrze działają… Laboratorium nie miało jeszcze takiego przypadku. Czekam na oficjalne wyniki, które postaram się opublikować na facebooku. Wstępnie mogę powiedzieć, że moja pojemność płuc przekroczyła nieco 8L przy 360W na rowerze stacjonarnym. Max HR 192, spoczynkowe 47. Pierwszy raz wykonywałem tego typu badanie, a więc muszę nauczyć się jeszcze czytać te wszystkie wykresy. Słyszałem, że miał Pan problem z bidonem aero, który montowałem w Suszu:/ Ostatnio dopiero znalazłem sposób jak go utwierdzić aby sztywno się trzymał na lemondce… Na naszej stronie, przy bidonie załączyłem real foto jak ja to zrobiłem na swoim sprzęcie. Zapewne zobaczymy się w sobotę na wykładach J.Friela, a wiec do miłego:) Pozdrawiam

  7. Witaj Kacper! Bardzo się cieszę, że dołączyłeś do AT. Powodzenia. Jak badania wydolnościowe? Pozdrawiam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,468ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane