powrót do triathlonowej zabawy

Czas na powrót do treningu po długim ponad 6 miesięcznym rozbracie. Trochę się zasiedziałem ( dokładniej zależałem w szpitalach ), ale udało się. Jestem w innym miejscu niż chciałem ale najważniejsze że powrót do stał się możliwy. Cel jaki sobie postawiłem w 2015 to ukończenie zdrowo każdych następnych zawodów, czerpanie dalszych przyjemności z treningu. Bo w tym wszystkim najważniejsza jest radość i przyjemność ze sportu. Plan jaki mam do zrealizowania to. Półmaraton Poznań – kwiecień Maraton rowerowy ze startu wspólnego ( 150 km ) – Maj Triathlon Sieraków 14 Czerwiec. Triathlon Bydgoszcz 18 Lipec Triathlon Gdynia sprint sierień Jazda indywidualna rowerem na czas ( 50 km ) wrzesień . Chciałbym jeszcze maraton ale czas pokaże czy dam radę. Jak widzicie nie jest to plan typowo triathlonowy. Drodzy triathlończycy życzcie mi determinacji w treningach i do zobaczenia na zawodach

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

10 KOMENTARZE

  1. Zgodnie z prośbą – determinacji życzę! I zobaczymy się w Gdyni i być może na półmaratonie w Poznaniu! Trzymam kciuki

  2. Piotr, fajnie, że wracasz do treningów. Trzymam kciuki za realizację wszystkich celów. Pisz jak postępy, wrażenia, odczucia. Powodzenia.

  3. Witaj ponownie w królestwie Trimordoru! Dobry moment na rozpoczęcie treningów… ! 🙂 Powodzenia!

  4. :):) Witamy na forum i gratulujemy powrotu. Do zobaczenia na trasach!!!!:):):)

  5. Piotrze determinacji!!! Dobrze, ze jestes, poerwsze wyzwanie za Toba, czas na kolejne, przyjemniejsze:)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze