praca czymi mistrza

Witajcie

Czas jesienny zmienny jest ale nie ma co narzekać i wziąść się ostro do treningów. Cele jakie sobie postawiłem są być może za ambitne ale zobaczymy co przyniesie rok 2014.  ( najważniejsze to start w  4 triathlonach ). Z racji że pływanie jest moją najsłbszą stroną więcposzukałem trenera. Pływam pod okiem trenera ponad 3 miesięce i pierwsze rezultaty już są widoczne ( nigdy nie udalo mi się zejść w pływaniu poniżej 40 minut na 1 km ) a teraz udało mi się przepłynąć 1200 metrów w czasie 39 min. wiem że nie jest to jakiś oszałamiający czas jak mawia przysowie 'Powoli powoli bo się motor spoli’. Mam nadzieje że uda mi się poprawić pływanie i czerpać radość i treningu triathlonowego.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

7 KOMENTARZE

  1. Piotrze, 3 uwagi do Twojego wpisu: 1. Mądra praca czyni mistrza 2. Zamiast 'ostro’ weź się do pracy 'planowo’ 3. Gratuluję postępów w pływaniu, ale pamiętaj, że to tylko 15%-18% wyniku. Rower Cię zbawi! Pozdrawiam, MS

  2. Można tez przytoczyć ,,śpiesz się powoli '… 🙂 lub moje ulubione ostatnio a wcześniej niedoceniane ,,wolniej znaczy szybciej’ lansowanie przez autorytety trenerskie …. min w ,, Ukrytej sile ’ ! Polecam 🙂

  3. Trener dobra rzecz 🙂 W takim tempie to do rozpoczecia sezonu dościgniesz czołówkę 🙂

  4. Brawo! Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie ale ja dopiero zaczynam. Wytrwałości więc życzę, by włożone siły w trening uczyniły Cię mistrzem w założonych startach.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane