Wideo kolejne już …

Kilka wspomnień z obozu w Szklarskiej.

 

Powiązane Artykuły

8 KOMENTARZE

  1. Na serio, ogromne dzięki. Fajnie że używasz tego sprzętu 😉 też mi się przydaje!

  2. Ten tego żeby nie było … Kuba może i trenażer nie jest najlepszym przyrządem treningowym, ale dzięki 'odmierzaczowi’ nie jest przynajmniej nudny. Dopinguję Cię do rozwijania tej pomocy treningowej.

  3. Dzięki. Postanowiłem trochę rzadziej robić, ale za to z większym rozmachem 😉 Na rowerze – jakoś tak nie czuję się mocny. Chociaż dzisiejszy trening wypadł całkiem dobrze. Zobaczymy w Sierakowie … jak uda mi się pojechać tak samo jak w Suszu 2011, to będę zadowolony, a wtedy miałem problemy techniczne. No nic … jak to mawia Jeglin: cisnąć, cisnąć, cisnąć. Jutro punktuję na Babce (rondzie Babka – lokalne wyścigi kolarskie).

  4. @ Kacper Krzysztofik – potwierdzam słowa Kacpra. Po zejściu z trenażera nie liczyłem na takie same wyniki. Chociaż, chociaż przez chwilę – no może przez 25 km tak myślałem i już w głowie układałem sobie wpis pochwalny na temat przepracowanej zimy na dobrodziejstwie zwanym trenażer. Uśmiałem się bardzo jak czytałem wpis Łukasza Grassa o jego 'przygodzie’ z wiatrem. Miałem dokładnie taką samą sytuację. Jak zawróciłem nie dość, ze wiatr chciał mnie zerwać z roweru to jeszcze było pod górkę. Powrotne 25 km miałem czas na studzenie emocji i nabierałem pokory 🙂

  5. No chyba tak :)chociaż jestem nowicjuszem to wiem jednak jedno nic tak nie rzeźbi jak wiatr boczny czy czołowy. Moje na przykład przejście z trenażera na szosę było w marcu drastyczne:). z 36,5 km/h na 25 km/h. teraz już po jednej wyprawie w górki i 2000 km na płaskim już lepiej, ale wciąz daleko do oczekiwanego 🙂

  6. No to trzech! 🙂 Fajny video-’wpis’ Kuba. trzymam kciuki za Sieraków. A dlaczego rower 'tak sobie’? Czyżby trenażer zimą to kiepski trening?

  7. Bardzo mi miło! Jest nas dwóch w takim razie! Bardzo dziękuję za miłe słowo!

  8. Kuba to pierwszy twój 'video-blog’ który od początku do końca obejrzałem z przyjemnością. Życzę zdrowia, siły biegowej i udanego sezonu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,468ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane