Zapisy na Yokohaman ITU World Triathlon Series

Pozazdrościłem wszystkim zapisów na zawody w tym roku. Wszyscy moi znajomi już pozapisywani na cały sezon! Śnieg pada za oknem a każdy już ma jakiś plan na wakacje. Oprócz mnie. Aczkolwiek plany są, ale nie ma jeszcze konkretów. Czas to zmienić.

 

Znalazłem zawody z cyklu ITU World Triathlon Series, które odbędą się w Yokohamie w połowie maja. ITU World Triathlon Series to seria imprez na najwyższym światowym poziomie z czołówką triathlonistów na starcie. Zawody odbywają się w Chicago, Londynie, Hamburgu, Auckland i innych krajach na prawie wszystkich kontynentach. Niedawno otwarto zapisy, więc postanowiłem wziąć udział. Przecież Yokohama znajduje się rzut beretem od Tokio.

 

Wpisowe 26500 jenów (ok. 800 zł). Ok, jakoś przeżyję. Wybieram zakładkę Entry, przechodzę do angielskiej strony (Zapisy tylko dla obcokrajowców, 100 slotów). Następnie trzeba się zarejestrować na japońskim portalu Sports entry, żeby się zapisać na triathlon. Już miałem konto, więc tylko przypomnieć sobie hasło. Dobra, zrobione. Wypełniam wszystkie pola, a na końcu wpisuje dane karty kredytowe i klikaj Entry! Hurra!…i koniec entuzjazmu, bo wyskakuje dziwny błąd. Nie przyjęli mojej płatności! Próbuję jeszcze raz i taki sam rezultat. Katastrofa. Piszę do organizatorów maile i po paru dniach przychodzi odpowiedź, żebym się zapisał mailowo. Zaraz spróbuję. Ciekawe, czy się uda.

Jak na zawody na światowym poziomie, to niezbyt światowe mają ten zapisy 😉

 

http://yokohama.triathlon.org/

Powiązane Artykuły

4 KOMENTARZE

  1. Udało się! Okazało się, że nie przyjmują kart MasterCard (lol?). Musiałem poprosić przyjaciółkę Japonkę, żeby za mnie zapłaciła… A jak pytałem organizatora o inne możliwości zapłaty to oczywiście rozkłada ręcę i zaleca mi znaleźć inną kartę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze