Bike Show, Triathlon Show w Londynie, Challenge Salou przełożone! #koronawirus 

Triathlon Show i London Bike Show to kolejne imprezy, których dotyka pandemia spowodowana eskalacją koronawirusa (COVID-19). Oba eventy przełożono na 3-5 lipca 2020 r. Organizatorzy napisali oświadczenie, w którym zapewniają, że osobom niezainteresowanym nowym terminem zwrócą pieniądze.

„Stosujemy się do wytycznych rządu brytyjskiego i organizacji dbających o bezpieczeństwo, ale z niechęcią podjęliśmy decyzję o przełożeniu naszego wydarzenia. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników, wystawców, zwiedzających, partnerów i wykonawców jest dla nas sprawą najwyższej wagi, dlatego też uważamy, że ochrona i zapobieganie szkodom dla społeczeństwa ma zasadnicze znaczenie” – czytamy w oświadczeniu.

„Wystawcy – Państwa rezerwacja zostanie przeniesiona na nowe terminy targów.

Zwiedzający – Twoje bilety zostaną automatycznie przeniesione na termin 3-5 lipca. Wystarczy przyjść wraz z istniejącym biletem, aby uzyskać dostęp do imprezy. Jeśli nie będziecie mogli w nich uczestniczyć, prosimy o kontakt z działem klienta SeeTicket.com, aby mogli zorganizować zwrot pieniędzy.

Prelegenci – dyrektor targów wkrótce skontaktuje się z państwem w celu omówienia nowych terminów. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie. Czekamy na Państwa w lipcu.

WAŻNIEJSZE IMPREZY PRZEŁOŻONE Z POWODU KORONAWIRUSA

Na całym świecie odwołano, ograniczono lub przełożono kilka znaczących imprez triathlonowych. 12 marca odwołano również imprezę triathlonową Challenge Salou. Przeniesiono ją z 29 marca na 27 września 2020 r.

Inne ważne imprezy odwołane lub przeniesione:

XTERRA w Tajwanie

Niektóre imprezy kwalifikacyjne do IO w Tokio 2020

WTS Abu Dhabi

IRONMAN zapowiada, że możliwe jest odwołanie większej liczby zawodów

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe czy wszyscy organizatorzy w takich sytuacjach zwracają pieniądze bo chyba jeden z polmaratonów robi z tym duzy problem i nie bo nie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane