Okiem marketingowca

Zmian się domagam, zmian!

 

To jest apel do całego środowiska triathlonowego – zróbcie coś wreszcie z Polskim Związkiem Triathlonu!

 

Z polskim triathlonem mam styczność od trzech lat. To, co dotychczas zobaczyłem nie napawa mnie optymizmem. Słaby związek, słaba społeczność, słabe imprezy i ciągle tylko biadolenie. Zero działania.

 

Skrajnym przykładem degrengolady panującej w tym środowisku jest Polski Związek Triathlonu. Wystarczy już jeden rzut oka na oficjalną stronę internetową tej organizacji, by na lata zniechęcić się do tej dyscypliny. Nie będę owijał w bawełnę – ta strona to dno, żenada, masakra… To najdelikatniejsze epitety, jakie cisną mi się na usta, gdy na nią patrzę.

 

Rozmawiałem na temat tej strony internetowej, i z prezesem Krzysztofem Piątkowski, i jego prawą, a właściwie „lewą” ręką, czyli Jerzym Augustyniakiem. Ten pierwszy już bodaj o trzech lub czterech lat deklaruje, że „nowa strona jest na ukończeniu” – co jest rzecz jasna wierutnym kłamstwem. Ten drugi z kolei jest w zasadzie zadowolony z jej obecnego kształtu, bo „przynajmniej jest często aktualizowana”. Oczywiście DZIĘKI niemu!

 

Panowie Prezesi – to ja chcę Wam powiedzieć to jeszcze raz i już publicznie – NIE JEST DOBRZE! Triathlon to dyscyplina XXI wieku, a Internet to podstawowy kanał komunikacji w cywilizowanym świecie. Strona internetowa jest w dzisiejszych czasach wizytówką niemal każdej organizacji czy firmy. Jaki obraz polskiego triathlonu tworzycie wy z tą tragiczną stroną? To ja odpowiem za was – koszmarny…

 

Poprzez swoją niekompetencje pozbawiacie polski triathlon kolejnych szans na rozwój. Bo żaden poważny sponsor nie będzie chciał z wami rozmawiać, jak zobaczy taką stronę internetową.

 

Panowie Prezesi – chyba już czas odejść ze związku. Odchodząc zabierzcie ze sobą swoją stronę internetową. Czas ustąpić miejsca innym ludziom, z szerszymi horyzontami. Czy są tacy w środowisku triathlonowym? Czekam na jakiś znak…

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. proponowałbym wyjść na przeciw nic nie działającemu związkowi PZTri… i utworzyć POLSKĄ FEDERACJĘ TRIATHLONU! Piękny widowiskowy sport niech w końcu zakwitnie i w naszym kraju! Zbierzmy się w silna grupę i stwórzmy w końcu coś co ruszy triathlon do przodu:)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane