EKO Kampania Finansowa dla triathlonistów.

EKO Kampania Finansowa, którą część czytelników mogła poznać podczas Konferencji Triathlon 3 razy TAK, przygotowała ofertę dla tych z Państwa, którzy myślą o ratalnym zakupie sprzętu sportowego. W szczególności rower i pianka triathlonowa są tym najbardziej kosztownym wyposażeniem, za które trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych. Jeżeli docelowo myślimy o zakupie sprzętu, ale nasz aktualny budżet jest zbyt skromny, aby zainwestować 5 – 8 tysięcy złotych, wówczas być może dobrym rozwiązaniem będzie zakup ratalny. Zapytaliśmy EKO Kampanię o podstawowe informacje, te szczegółowe uzyskacie podczas indywidualnej rozmowy, po zapoznaniu siępotrzebami konkretnego klienta.


Robert Zakrzewski: Dlaczego EKO Kampania Finansowa i triathlon? Co spowodowało, że przygotowaliście ofertę dla triathlonistów?
          
Prezes Paweł Lemańczyk: Pewnego dnia, jakieś 2 lata temu, spotkałem, po kilkuletniej przerwie, kolegę, z którym kiedyś pracowałem.  Niby on, a jakiś inny – pomyślałem. Sprężysty krok, sylwetka sportowca, uśmiech na twarzy. Okazało się, że ten kolega amatorsko uprawia triathlon, ba – nawet startuje w zawodach! To właśnie dzięki temu nie tylko „odmłodniał” zewnętrznie, ale i duchowo – ta nowa pasja korzystnie wpłynęła na całe jego życie. Teraz namawia mnie, żebym też spróbował. Jestem przekonany, że warto! Lubimy sportowców i interesujemy się sportem, choć każdy z nas w innej dyscyplinie. Triathlon w naszych wyobrażeniach jest nie tylko elitarnym sportem, odkrywanym przez coraz większą grupę nowych ludzi z zamiłowania zajmujących się sportem, ale to także filozofia zdrowego życia, którą podziwiamy i szanujemy. Z wielu różnych źródeł wiemy, że uprawianie triathlonu wiąże się też z wieloma wyrzeczeniami, jak czas na treningi, ale także jest dużym obciążeniem finansowym na zakup dobrego sprzętu sportowego, treningi, wyjazdy treningowe, czy specjalistyczne konsultacje medyczno-terapeutyczne. Domyślamy się, że w wielu przypadkach dochodzi do dylematu, czy poświęcić bieżące środki na urlop z rodziną, czy też na nowy sprzęt, bo stary się już trochę zużył lub odstaje parametrami, przez co już tak nie cieszy. My znamy się dobrze na finansach i w wielu przypadkach pomogliśmy wielu ludziom w prosty sposób rozwiązać te dylematy, także w przypadku kilku triathlonistów, dla których miesięczny wydatek 200-300 zł nie jest odczuwalny, a mogą sobie przy tym pozwolić na więcej i niekoniecznie rezygnować ze swoich pasji. Współpracujemy ze wszystkimi najlepszymi Bankami i Instytucjami Finansowymi w Polsce i jesteśmy w stanie dla każdego występującego o pożyczkę za naszym pośrednictwem znaleźć dla niego najlepszą ofertę i poprowadzić sprawnie proces od zapytania nas, wyboru banku, po fizyczne załatwienie dla klienta formalności bankowych, tak aby klient mógł skupić się jedynie na wspólnym podejmowaniu decyzji i złożeniu podpisów pod zaakceptowaną propozycją.
          
Jaka jest propozycja dla triathlonistów?
          
Myślimy, że zakup dobrego sprzętu to wydatek od ok 8 000 zł do nawet 50 000 zł dla najbardziej zaawansowanych zawodników. Trudno jest nam podać jeden kalkulator, do wyliczenia ostatecznego kosztu pożyczki gotówkowej, bo musielibyśmy przedstawić tyle kalkulatorów z iloma bankami współpracujemy. Byłby to obraz nieczytelny. Dlatego też proponujemy kontakt z klientami, od którego dowiadujemy się informacji niezbędnych do wyliczenia zdolności kredytowej oraz podjęcia negocjacji z wybranymi bankami, tak, aby finalne warunki kredytowe były najlepsze z możliwych.  
     

EKO Kampania Finansowa…co to takiego?
          
Jesteśmy Spółką działającą na rynku finansowym. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi instytucjami finansowymi jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, czy fundusze. Za poszukiwania najlepszej oferty dostępnej na rynku nie pobieramy wynagrodzenia od naszych klientów, lecz za nasze pośrednictwo, rozliczamy się bezpośrednio z instytucjami finansowymi. Pilotujemy naszych klientów przez cały proces, tak, aby zapewnić mu wysoki komfort w załatwianiu niezbędnych formalności. Nasi pracownicy – Partnerzy Klienta, mają duże doświadczenie i wiedzę o rynku finansowym oraz cechują się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, aby każdy kontakt z nami kończył się zadowoleniem klienta z naszych usług, zgodnie z naszych hasłem ” Cenimy Zadowolenie Naszych Klientów.”  Rozważamy naszą obecność na zawodach w Gdyni, aby jeszcze bardziej przybliżyć Triathlonistom nasze usługi i mamy nadzieję fizycznie nawiązać kontakt z triathlonistami, tak jak uczyniliśmy to podczas konferencji 3 x TAK w Warszawie, organizowanym przez Akademię Triathlonu. Jako Spółka zamierzamy także rozszerzać ofertę finansową, o nowe produkty ubezpieczeniowe, funduszy inwestycyjnych oraz kredytowanie inwestycyjne dla firm. 

 

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,982FaniLubię
1,117ObserwującyObserwuj
302SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X