EKO Kampania Finansowa dla triathlonistów.

EKO Kampania Finansowa, którą część czytelników mogła poznać podczas Konferencji Triathlon 3 razy TAK, przygotowała ofertę dla tych z Państwa, którzy myślą o ratalnym zakupie sprzętu sportowego. W szczególności rower i pianka triathlonowa są tym najbardziej kosztownym wyposażeniem, za które trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych. Jeżeli docelowo myślimy o zakupie sprzętu, ale nasz aktualny budżet jest zbyt skromny, aby zainwestować 5 – 8 tysięcy złotych, wówczas być może dobrym rozwiązaniem będzie zakup ratalny. Zapytaliśmy EKO Kampanię o podstawowe informacje, te szczegółowe uzyskacie podczas indywidualnej rozmowy, po zapoznaniu siępotrzebami konkretnego klienta.


Robert Zakrzewski: Dlaczego EKO Kampania Finansowa i triathlon? Co spowodowało, że przygotowaliście ofertę dla triathlonistów?
          
Prezes Paweł Lemańczyk: Pewnego dnia, jakieś 2 lata temu, spotkałem, po kilkuletniej przerwie, kolegę, z którym kiedyś pracowałem.  Niby on, a jakiś inny – pomyślałem. Sprężysty krok, sylwetka sportowca, uśmiech na twarzy. Okazało się, że ten kolega amatorsko uprawia triathlon, ba – nawet startuje w zawodach! To właśnie dzięki temu nie tylko „odmłodniał” zewnętrznie, ale i duchowo – ta nowa pasja korzystnie wpłynęła na całe jego życie. Teraz namawia mnie, żebym też spróbował. Jestem przekonany, że warto! Lubimy sportowców i interesujemy się sportem, choć każdy z nas w innej dyscyplinie. Triathlon w naszych wyobrażeniach jest nie tylko elitarnym sportem, odkrywanym przez coraz większą grupę nowych ludzi z zamiłowania zajmujących się sportem, ale to także filozofia zdrowego życia, którą podziwiamy i szanujemy. Z wielu różnych źródeł wiemy, że uprawianie triathlonu wiąże się też z wieloma wyrzeczeniami, jak czas na treningi, ale także jest dużym obciążeniem finansowym na zakup dobrego sprzętu sportowego, treningi, wyjazdy treningowe, czy specjalistyczne konsultacje medyczno-terapeutyczne. Domyślamy się, że w wielu przypadkach dochodzi do dylematu, czy poświęcić bieżące środki na urlop z rodziną, czy też na nowy sprzęt, bo stary się już trochę zużył lub odstaje parametrami, przez co już tak nie cieszy. My znamy się dobrze na finansach i w wielu przypadkach pomogliśmy wielu ludziom w prosty sposób rozwiązać te dylematy, także w przypadku kilku triathlonistów, dla których miesięczny wydatek 200-300 zł nie jest odczuwalny, a mogą sobie przy tym pozwolić na więcej i niekoniecznie rezygnować ze swoich pasji. Współpracujemy ze wszystkimi najlepszymi Bankami i Instytucjami Finansowymi w Polsce i jesteśmy w stanie dla każdego występującego o pożyczkę za naszym pośrednictwem znaleźć dla niego najlepszą ofertę i poprowadzić sprawnie proces od zapytania nas, wyboru banku, po fizyczne załatwienie dla klienta formalności bankowych, tak aby klient mógł skupić się jedynie na wspólnym podejmowaniu decyzji i złożeniu podpisów pod zaakceptowaną propozycją.
          
Jaka jest propozycja dla triathlonistów?
          
Myślimy, że zakup dobrego sprzętu to wydatek od ok 8 000 zł do nawet 50 000 zł dla najbardziej zaawansowanych zawodników. Trudno jest nam podać jeden kalkulator, do wyliczenia ostatecznego kosztu pożyczki gotówkowej, bo musielibyśmy przedstawić tyle kalkulatorów z iloma bankami współpracujemy. Byłby to obraz nieczytelny. Dlatego też proponujemy kontakt z klientami, od którego dowiadujemy się informacji niezbędnych do wyliczenia zdolności kredytowej oraz podjęcia negocjacji z wybranymi bankami, tak, aby finalne warunki kredytowe były najlepsze z możliwych.  
     

EKO Kampania Finansowa…co to takiego?
          
Jesteśmy Spółką działającą na rynku finansowym. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi instytucjami finansowymi jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, czy fundusze. Za poszukiwania najlepszej oferty dostępnej na rynku nie pobieramy wynagrodzenia od naszych klientów, lecz za nasze pośrednictwo, rozliczamy się bezpośrednio z instytucjami finansowymi. Pilotujemy naszych klientów przez cały proces, tak, aby zapewnić mu wysoki komfort w załatwianiu niezbędnych formalności. Nasi pracownicy – Partnerzy Klienta, mają duże doświadczenie i wiedzę o rynku finansowym oraz cechują się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, aby każdy kontakt z nami kończył się zadowoleniem klienta z naszych usług, zgodnie z naszych hasłem ” Cenimy Zadowolenie Naszych Klientów.”  Rozważamy naszą obecność na zawodach w Gdyni, aby jeszcze bardziej przybliżyć Triathlonistom nasze usługi i mamy nadzieję fizycznie nawiązać kontakt z triathlonistami, tak jak uczyniliśmy to podczas konferencji 3 x TAK w Warszawie, organizowanym przez Akademię Triathlonu. Jako Spółka zamierzamy także rozszerzać ofertę finansową, o nowe produkty ubezpieczeniowe, funduszy inwestycyjnych oraz kredytowanie inwestycyjne dla firm. 

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane