Jak dzieci…” Cichecki kontra Stajszczyk „

Ponieważ emocje się udzielają już naprawdę mocno a pod wpisem Platiego rozwinęła się ciekawa dyskusja, niesiony przyszłotygodniową euforią, ogłaszam konkurs. W sumie chciałbym ogłosić pojedynek, w którym zresztą sam bym chętnie wziął udział ale z racji tego, że dopuszczam się tego występku bez zgody i wiedzy osób zainteresowanych niech to będzie konkurs.

 

Panowie Cichecki i Stajszczyk raz to się zachęcali do rywalizacji, zaraz to chłodzili nastroje i oczekiwania. W ten sposób jednak rozpalili wyobraźnię. Ja przynajmniej jestem bardzo ciekaw tej rywalizacji. Ale niech to będzie wersja „lajt’ (chociaż się nie upieram; zasady można zmienić w każdej chwili do dnia zawodów. Obejrzeć wasz pojedynek Panowie to by było to !!).

 

Tak więc moja propozycja jest taka. Nie wskazujemy zwycięzcy tej potyczki ani wyniku jaki osiągnie lecz różnicę czasową na mecie obu Panów. Zwycięzcami niech zostaną obaj, jeśli oczywiście osiągną linię mety. Sam zresztą chciałbym zostać takim zwycięzcą.

 

A że jest to konkurs to i muszą być nagrody. Zasady proste. Ten kto najlepiej wytypuje, będzie najbliżej wskazania różnicy czasowej obu Panów otrzymuje 'Marsa’, dla drugiej osoby pozostaje „Snickers’, trzeci na pudle ma „MilkyWay’.

 

To jak, bawimy się? Ja jako organizator muszę być bezstronny ale mimo to biorę udział w konkursie. Obstawiam, że wbiegną razem na metę. Tak więc mój typ to „0′.

 

IMG 0404

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,454ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze