Triathlon Garwoliński 2022

sob25cz06:00sob13:00Triathlon Garwoliński 2022

Detale wydarzenia

Opis zawodów:

Triathlon Garwoliński to wydarzenie, które od 9 lat organizowane jest przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przy współpracy z Fundacją AQUA LIFE, garwolińskiego oddziału WOPR, Stowarzyszenia Kolarskiego Horyzont oraz Stowarzyszenia Truchtacz.pl.

Udział w zawodach wziąć mogą wszyscy zawodnicy, którzy ukończyli minimalnie 16.rok życia. Impreza odbywa się 25 czerwca, a zawodnicy wystartują na dystansie sprinterskim.

Przepłyną najpierw 750 metrów po jeziorze Mamut, następnie pokonają 20 kilometrów na rowerze, jadąc do Huty Garwolińskiej. Bieg na dystansie 5 kilometrów odbywa się drogami serwisowymi przy obwodnicy.

Foto: AQUA LIFE

Więcej informacji o Triathlonie Garwolińskim

Klasyfikacja zawodów prowadzona będzie jako Open kobiet i Open mężczyzn. Zawodnicy klasyfikowani będą także w kategoriach wiekowych. Każdy zawodnik, który ukończy wyścig, otrzyma pamiątkowy medal. Trzech najlepszych zawodników i zawodniczki każdej kategorii otrzymają pamiątkowe statuetki.

W tym roku dla najlepszych zawodników i zawodniczek w kategorii Open przewidziano też dodatkowe nagrody. Informacje dostępne są na stronie Facebook wydarzenia.

Czas

25 czerwiec 2022 06:00 - 13:00(GMT+02:00)