Triathlon Osiek 2023

sob13maj08:00sob18:20Triathlon Osiek 2023Osiek (woj. małopolskie)TypTriathlon,Zawody dla dzieci

Detale wydarzenia

Opis zawodów

Triathlon Osiek 2023 to impreza, która odbędzie się 13 maja w Molo Resort. To miejsce, które łączy nowoczesny design i architekturą wkomponowaną w malowniczy obraz Zalewu Beskidzkiego.

Zawody prowadzone będą na dystansie 1/8 Ironman, czyli 475 metrów pływania, 22,5 km jazdy na rowerze oraz 5,25 km biegu oraz na dystansie 1/4 Ironman, gdzie zawodnicy pokonają najpierw 950 metrów pływania, następnie 45 km na rowerze, a całość zakończy 10,5 km biegu. Dodatkowo na obu dystansach wystartują również sztafety.

Zawody rozgrywane są w Osieku, urokliwej wsi w województwie małopolskim, przy Zalewie Beskidzkim. Tam również zawodnicy wystartują do pływania. Podczas jazdy na rowerze trasa będzie zamknięta dla ruchu samochodowego, kask jest obowiązkowy. Są to zawody w formule z draftingiem. Bieg prowadzony jest po nawierzchni asfaltowej wokół zalewu Beskidzkiego. Meta zawodów na terenie Molo Resort.

foto: Patryk Chmielewskihttps://www.facebook.com/PatrykChmielewskiKomercyjnie

Więcej informacji o Osiek Triathlon

Podczas zawodów uprawnieni do startu są wszyscy zawodnicy mający 16 lat (1/8 IM) lub 18 lat (1/4 IM). Wymagane są licencje PZTri – roczne lub jednorazowe.

Prowadzone będą klasyfikacje open kobiet, open mężczyzn, a także klasyfikacje w kategoriach wiekowych. Zawodnicy z miejsc 1-3 open kobiet i open mężczyzn otrzymają trofea oraz nagrody finansowe. Zawodnicy z miejsc 1-3 klasyfikacji wiekowych i zwycięskie sztafety otrzymają trofea. Nagrody się nie dublują. Dzieci do lat 15 będą mogły wystartować w duathlonie, który zaplanowano przed głównymi startami (godzina 9:00).

Przydatne linki

Triathlon Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj