X Duathlon Makowski 2022

niedz11wrz08:00niedz16:00X Duathlon Makowski 2022

Detale wydarzenia

Opis zawodów:

To już X edycja Duathlonu Makowskiego, który odbędzie się 11 września w Makowie Mazowieckim. Organizatorami zawodów są między innymi Lekkoatletyczny Klub Sportowy Maków Mazowiecki i Mazowieckie Zrezzesznie Ludowe Zespoły Sportowe.

Zawody odbywają się na dystansie sprinterskim. Zawodnicy biegną najpierw 5 kilometrów, następnie jadą rowerem szosowym 22 kilometry (możliwe inne rowery), a całość kończy 2,5 km biegu.

Trasa biegowa to twarda nawierzchnia asfaltowa z nawrotem. Część rowerowa rozpocznie się w Makowie Mazowieckim i prowadzi przez Budzyno Bolki, nawrót w Budzyno Walędzięta, a następnie zawodnicy wracają do Makowa na strefę zmian. Druga pętla jest podobna.

Trasa rowerowa prowadzi z Makowa przez Jankowo, Janopole, Czerwonkę, Dąbrówkę, Krzyżewo, Jurki, Ulaski i do Makowa Mazowieckiego. Nawierzchnia bitumiczno-asfaltowa, lekko pofałdowana.

Duathlon Makowski
foto: Duathlon Makowski

Więcej informacji o Duathlon Makowski

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii (OPEN i wiekowe) otrzymają puchary i dyplomy. Nagrody się nie dublują. Dla pozostałych zawodników przygotowano nagrody rzeczowe, które będą rozlosowana w czasie zakończenia imprezy.

Przydatne linki:

Czas

11 wrzesień 2022 08:00 - 16:00(GMT+02:00)