Armageddon Challenge – dla Stasia

Pomysł organizacji i fundacji Armageddon zrodził się niemal jednocześnie, a kropkę nad i postawił pewien chłopiec. Dla Stasia, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni, biegłem charytatywnie w jednych zawodach. 1,5 roczny chłopczyk, który walczy jak niejeden fighter już na początku swojego życia, aby wygrać z chorobą. Każdego dnia toczy ekstremalną walkę z przeszkodami jakie stają mu na drodze. Siłę, jaką miałem w tym biegu była wielka, dzięki temu, że biegłem po coś i dla kogoś. Satysfakcja, że mogłem choć trochę pomóc była ogromna! Tak zrodziła się fundacja i organizacja Armageddon. Połączenie pasji, ciężkiej pracy i chęci pomocy stworzyło właśnie Armageddon Challenge. Mamy wielkie ambicje, po to by wspierać ludzi, którzy są tego warci, pomagać dzieciom i młodzieży, wzbudzić w nich fascynację i pasję sportu. Będziemy organizować imprezy charytatywne i ekstremalne biegi z przeszkodami, formułę crossfit, walki gladiatorów, biegi nocne i zimowe, kids & senior.
ArmageddonChallenge-DlaStasia2
Na każdej imprezie gość specjalny na naszej scenie, ktoś kto zmotywuje nas wszystkich do działania. Na pierwszej edycji został zaproszony Mariusz Wach, mistrz Polski i Świata w boksie zawodowym. Specjalnie z Hiszpanii przyleci do nas wielokrotna zdobywczyni podium w biegach ekstremalnych w europie Paulina Polak Brañka. Udało nam się zorganizować i dogadać z mistrzami Street Workaut Trec Team Athletes. Maksym Riznyk, Patryk Lis i Piotr Bodzioch, którzy zrobią pokaz specjalnie dla naszych gości i uczestników. 
Większość przeszkód będzie zbudowana przez nas, niektóre nawet będą miały 5 m szerokości i 6 m wysokości. Firma, z którą współpracujemy będzie przygotowywała na każdą edycję przeszkodę pirotechniczną (wybuchy, ogień, miny) i przeszkody naturalne. Wiele naszych imprez będzie odbywało się na poligonach wojskowych, gdzie tereny są bardzo trudne do takich zmagań. Miejsca wybierane przez nas będą różnorodne i ciekawe. Całość będzie tworzyła niesamowite wrażenie dla uczestników. Dochód z tej imprezy przeznaczony będzie dla Stasia.
Armageddon Challenge – Nowa formuła bieg-triathlon w innym wydaniu, impreza dla całej rodziny. 16 kwietnia to historyczna data, w ten dzień rusza I Edycja biegów nowej ery. Biegi na miarę XXI wieku. RUNNER to 6 km i ponad 30 przeszkód! Start 9.00 rano. Przewidujemy Specjalne Atrakcje Trening z Mariuszem Wachem Zawodowym Pięściarzem Wagi Ciężkiej oraz mnóstwo innych atrakcji i ciekawych gości. A wszystko to dla jednego celu, dla 1,5 rocznego Stasia.  Dołącz do Nas!
ArmageddonChallenge-DlaStasia3
I edycja Armageddon planowana jest na 16.04.2016 w Górze Kalwarii, na poligonie Wojskowym.

 następnie 7.05.2016 Warszawa Mysiadło,
28.05.2016 Kazimierz Dolny,
18.06.2016 Warszawa Mysiadło,
09.07.2016 Kowale koło Kielc,
23.07.2016 Warszawa Tor Służewiec,
06.08.2016 Poznań.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem www.armageddonchallenge.pl

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze