Basen w rozsypce

Niestety kryty basen z którego korzystałem zamknięty! Do najbliższego mam 55 km :/ Otwarcie basenu odkrytego w moim mieście dopiero 1 czerwca!  Zaczyna się robic pod górke… Jakies rady?

 

Pozdrawiam,

Powiązane Artykuły

7 KOMENTARZE

  1. Panowie dziękuje za rade, coś wymyśle, na pewno biegania i roweru nie odpuszcze, kto wie może ubiore się w pianke i postaram sie wcześniej niz zwykle wskoczyć do jeziora? 🙂 Zdaje sobie sprawe, że bez basemu nie uzyskam formy 'mistrzowskiej’ ale na pewno przystąpię do debiutu i nic mnie nie powstrzyma!!!!

  2. Panowie dziękuje za rade, coś wymyśle, na pewno biegania i roweru nie odpuszcze, kto wie może ubiore się w pianke i postaram sie wcześniej niz zwykle wskoczyć do jeziora? 🙂 Zdaje sobie sprawe, że bez basemu nie uzyskam formy 'mistrzowskiej’ ale na pewno przystąpię do debiutu i nic mnie nie powstrzyma!!!!

  3. Trudna sprawa, pozostaje basen przynajmniej raz w tygodniu żeby jako tako zachować czucie wody ale oczywiście o trenowaniu nie ma mowy w czerwcu już zaczyna sie sezon więc dużo nie nadrobisz ale do sierpnia trochę postępu będzie. Jak dasz radę jeździć na basen 2x w tyg będzie lepiej. Teraz skup sie na biegu i rowerze trenazer masz? Bo jak jeszcze przez zimę odpuscisz rower to będzie gorzej.

  4. Cotygodniowa wycieczka w sobotni lub niedzielny poranek na basen? Nie mam innych pomysłów, ciężka sprawa.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,466ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane