Bieg…..

Tym razem z innej beczki!

Pozwolę sobie wykorzystać AT do celów reklamowych ale związanych w 1/3 z TRI! Otóż, jestem współorganizatorem biegu na 10 km, który odbędzie się 15 sierpnia w Aleksandrowie Łódzkim z finiszem na MOSiR. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wejście na stronę (link poniżej) w celu uzyskania szczegółowych informacji. Ze swoje strony dodam, że jest to druga edycja tego biegu, który na stałe wpisuje się w kalendarz imprez sportowych naszej Gminy. Fajna, atestowana trasa, tylko jedna pętla z jednym ale nie uciążliwym podbiegiem. Oryginalne medale, dodatkowe ,,fanty’ i mój doping zapewnione!

Serdecznie zapraszam!

 

http://www.aleksandrow-lodzki.pl/aktualnosc-4075-Zapraszamy_na_II_Bieg_Aleksandrowski.html

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Ludwik, z tego co donoszą na mieście u Ciebie w domu też niezła ,,meta’… 🙂 Artur, dla Ciebie mogą zorganizować coś ekstra… a jest pomysł na bieg walentynkowy w parach! Mógłbyś wystartować z Julką ( chyba, że masz kogoś innego na myśli w tym dniu)… ups… :-)))

  2. Fajna propozycja tylko szkoda,ze w srodku sezonu. I startow, i wakacji:)) No ale licze,ze samorzad lokalny cos jeszcze zorganizuje w innym terminie:)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,451ObserwującyObserwuj
440SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze