CEL HAWAJE !

Hawaje, marzenie każdego triathlonisty! Wszyscy mamy marzenia, niektóre wydają się jednak mało realne. Jak będzie w moim przypadku? Czas pokaże. Jedno jest pewne moje Hawaje na rok 2013 to ukończeniu dystansu długiego 11 sierpnia w ukochanej Gdyni !

 

Triathlon zawsze wchodził w zakres moich zainteresowań. Około 12 lat temu nawet szukałem sekcji żeby zacząć gdzieś trenować, niestety w tych latach ciężko było coś znaleźć w okolicy. Temat triathlonu upadł a lata zleciały tak, że nie dowierzam jak blisko już do trzydziestki (rocznikowo trzy lata).

 

Nadeszła wiekopomna chwila, informacja o organizacji zawodów w Gdyni. Klamka zapadła, myśl była tylko jedna – chcę w tych zawodach wziąć udział! Ponad miesiąc temu założyłem temat na forum z pytaniem czy jest to realne, w końcu jestem kompletnym amatorem który z sportem zbyt wiele w swoim życiu nie miał do czynienia. Chyba, że piwko i mecz na świeżym powietrzu zaliczymy do obcowania z sportem. Wtedy i owszem nawet niezły ze mnie sportowiec… Powracając do informacji jakie zaczerpnąłem z forum, przekaz jaki otrzymałem był jeden – musisz spróbować!

 

Aktualnie jestem już po kilku treningach, opiszę je w kolejnych wpisach – uprzedzam, będzie się z czego pośmiać! Założyłem również stronę CelHawaje.pl , aktualnie przekierowuje na Facebooka gdzie będę umieszczał informacje o postępach. Docelowo na stronie znajdzie się mój blog. 

 

Pozdrawiam i zapraszam już do kolejnych wpisów, które niebawem opublikuję.

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,466ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane