Do Boju – Majorka 2015

 

W drodze do Gdyni!!!! Wg. najnowszych plotek z Majorki, organizatorzy szykują

wielka sensacje startowa!!! Wiecie o kogo chodzi?!!image

Powiązane Artykuły

7 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle pojawiają się czepialscy. A przecież wiadomo od poprzedniego sezonu że to jest najnowsza pozycja podjazdu do T2. Wystarczy zrobić w niej przed stojakiem dryfta ( nie mylić z draftem) i puścić kierownicę. Delikwent łagodnie opada w kucki do pozycji startowej do biegu ( jak w sprincie) a rowerek sam zaczepia się siodełkiem o stojak. Czytałem że skraca to T2 o 60-88%.

  2. Panowie spokojnie nic mi nie szwankuje. Po 3 dniach nastąpiły pierwsze sprostowania: Okazało sie ze sensacja szykuje sie na Susz i nawet podpatrywaliśmy jego trening:))) Arek, machalem ci dzisiaj i krzyczałem, ale widocznie jechaliśmy za szybko, bo nawet głowy nie podniosleś!! Sorki :-)))

  3. Piotr! Ostrzegałem, że kolacje na obozie AT na Majorce są jak uczta królewska, ale Arek ma rację. Co ty tam polewasz? Bo błędnik coś Ci szwankuje 🙂 Bardzo żałuję, że nie ma mnie w tym roku z Wami! Pozdrowienia z poznańskich basenów!

  4. Piotruś, mniej napojów wyskokowych na tej Majorce bo blednik Ci szwankuje! A, jak będzie mijala Cię jakas grupa kolarska to duże prawdopodobieństwo, że w niej będę….. :-)))

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,454ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze