Endrju The Winner!

Dlaczego milczą usta Twoje,dlaczego pieśni ptak nie śpiewa?!

 

Trzy dni temu nasz znakomity portalowy kolega Andrzej Kozłowski wygrał kategorię 55-59 na zawodach Ironmana w Wisconsin, a tu na portalu cicho. żadnych gratulacji, komplementów, nic.

 

Andrzeju, przyjmij moje hołdy i uznanie Twojej wielkości – czas 10:44 rzuca na kolana. Oczekujemy wpisu lub długiego wywiadu – co? jak? dlaczego? i ile?

Jeszcze raz pozdrawiam.

Marek Strześniewski
Marek Strześniewski
Absolwent Uniwersytetów Warszawskiego i Jagiellońskiego oraz University of Illinois w USA. Od końca lat 90-tych prowadzi w Polsce założoną przez siebie firmę doradczą IMPACT Management. Ponad 300 zrealizowanych projektów koncentrowało się na zagadnieniach efektywności indywidualnej i organizacyjnej, optymalizacji kosztowej, dynamizacji sprzedaży oraz wdrażaniu strategii. Od 10 lat trenuje biegi długodystansowe i triathlon, gdzie wykorzystuje techniki zarządzania czasem i wyznaczania celów. Ukończył między innymi maratony w Nowym Jorku, Berlinie i Amsterdamie, oraz zawody triathlonowe na dystansie IRONMAN w Kopenhadze. Felietonista, bloger i ekspert Akademii Triathlonu w dziedzinie zarządzania czasem i efektywności indywidualnej.

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

  1. Super. Czekamy. Wspomnij Andrzeju coś z łaski swojej o metodyce treningu – co robiłeś, czego robiłeś więcej, czego unikałeś, co się sprawdziło, a co nie. Twoje wieloletnie doświadczenie poparte uzyskiwanymi wynikami jest dla nas bezcenne.

  2. Dziekuje Marku ! Dzis zaczne cos 'plodzic’ , obiecuje ! Do tej pory ’ lizalem’ odniesione rany.

  3. A dodatkowo Ojciec Dyrektor już na drugi dzień poprosił Endrju o wrażenia na piśmie i czeka niecierpliwie, aby z resztą … przepraszam za wyrażenie…członków AT Team i społeczności AT tekstem się podzielić. :-))

  4. O kurka wodna. Czyli minęły tylko 3 dni, a ja już tyle mam zaległości? Ale skoro warto było coś zapisać raz to i warto dwa razy. Andrzeju, Piaseczno pozdrawia i gratuluje po raz wtóry!

  5. Marku, usta milcza dusza spiewa…;))) I wydalo sie, ze nie sledzisz AT zbyt uwaznie, bo i Endrju sie przyznal i gratulacje otrzymal… poszperaj troche w komentarzach do tesktow z ostatniego okresu:)))

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,451ObserwującyObserwuj
440SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze