Gala Polskiego Triathlonu 2015 r.

 

Czy z daleka widać lepiej? Owszem. Wielkie dzieła najczęściej muszą być oglądane z pewnej odległości lub pewnej perspektywy, inaczej dochodzi do przekłamań lub niewłaściwej oceny i z taką sytuacją mieliśmy do czynienia.

O co chodzi? Używając zwrotu „wielkie dzieła’ stosując klucz czasowy, miałam na myśli obraz „ Bitwę pod Grunwaldem’, z bliska widać tylko technikę nakładania farby, a z pewnej odległości, zachwyca.  Innym przykładem jest Euro 2012, z bliska porażka polskiej piłki, a z perspektywy czasu duża promocja Polski na arenie międzynarodowej.

 

A Gala Polskiego Triatlonu 2015 r. Co widzimy z bliska?

Napisane przez uhonorowanego Nadblogera Marka, Mistrza słowa i suspensu, że zacytuję:

’Kwestia ta była zadrą w bucie dla przedstawicieli mniejszości śląskiej’,

a co widać z perspektywy 300 km… Gala palce lizać i tego się będę trzymać. Żadnej zadry nie było, a wręcz przeciwnie, odczułam atmosferę święta triathlonowego, były ciekawe rozmowy, zawiązane nowe znajomości (Jolu, Darku – pozdrawiam). Imprezę uważam za bardzo udaną, rozwijającą       i potrzebną.

Kto nie był ten gapa;)

 

Pozdrawiam triathlonistów

 

Powiązane Artykuły

9 KOMENTARZE

  1. Bogna, dzięki za wspaniały wieczór!! Jakub, na TVP Sport około 13-tej jest prawie godzinna relacja. Nagraj i oglądaj z rodziną co najmniej raz w tygodniu 🙂

  2. Kuba, na fb, oprócz zdjęć jest także film. Myślę, że tylko patrzeć jak ukaże się na AT.

  3. Co prawda to prawda, widziałem Bogne na któreś fotce z gali, paluszki lizać! :-))) Niestey zgadzam się też co do,, gapy’ ale jak ktoś się takim urodzi to orlem nie zostanie! O lwie salonowym Arturze nie wspomnę! :-p

  4. Kuba gapa, Cichy tez:) A Ty Bogna wygladasz olsniewiajaco!!! A jesli jeszcze Twoja triathlonowa forma bedzie rosla w takim tempie jak do tej pory to strach sie bac! Wez Malzonka na 'triathlonowy widelec’ jako pierwszego!!!!:)))

  5. Pewnie gapa, dlatego czekam na jakąś relację (może wideo?) , a jak nie to choć kilka zdjęć z opisem

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,386ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze