Matka Polka Triathlonistka idzie jak burza :P

No dobra, odrobinę przesadziłam. Nie udało mi się znacząco przyspieszyć, ani spektakularnie poprawić wyniku. Ale w swoim niewygórowanym tempie udało mi się ukończyć kolejne zawody cyklu Garmin 😀

• Płynęło mi się dobrze, choć z nawigacją mam nadal spore kłopoty.
  • Jechało też przyzwoicie, choć niezbyt szybko.
  • A bieg – cóż. Było bardzo wolno, ale za to bardzo ciekawie.

I i II rundę jeszcze walczyłam, z dużym wsparciem wspaniałych lokalnych kibiców (komplement zawodów usłyszałam od Pani ok. 50tki – „Córuś , Ty jesteś moją największą bohaterką :D).

III runda w towarzystwie nieocenionego Piotra Grzegórzka (który nie odpuszcza nigdy i mi tez nie pozwala) – dała nadzieję, że jednak doczołgam się do końca. Wielkie dzięki Piotrek!

IV runda to już czysto towarzyskie doświadczenie. Tym razem towarzyszył mi mąż, który swoje zmagania ukończył godzinę wcześniej. A na trasie poznałam dwie fantastyczne osoby:

Marzenę – debiutantkę w TRI, a tak w ogóle to niesamowicie zdolną i utytułowaną zawodniczkę Kung Fu i

Mariusza – który w związku z utratą pedału, pół dystansu rowerowego pokonał stylem hulajnogowym :D, a tak przede wszystkim fantastycznie pomaga dzieciakom w ramach akcji Spartanie Dzieciom.

I właśnie za takie spotkania kocham ten sport najbardziej.

Udało nam się w dobrych nastrojach dotrzeć do mety, a do limitu zostało jeszcze kilka minut ;D. Czyli dla mnie życiówka 😀

A na koniec coś co mnie rozbawiło totalnie: czyli klasyfikacja generalna cyklu Garmin. Otóż jestem na miejscu 119.

Co mnie rozśmieszyło do łez to pozycja nr: 120 Kacper Adam :D.

Powiem więcej, moja dominacja nad czołowym polskim zawodnikiem potrwa jeszcze co najmniej dwa tygodnie :D. Wszystko przez to, że ja startowałam już dwa razy a Kacper raz. I dopóki mnie nie dogoni w ilości startów, nie przegoni mnie też w klasyfikacji 😀