Plany na 2013

Mam teraz trochę czasu wolnego od treningów (co prawda i tak nie były one za intensywne do tej pory) i zastanawiam się gdzie spróbować sił w przyszłym roku. Dwie imprezy zaliczam napewno pierwsza już na początku maja Traithlon Amazonek, to w Majdanie Sopockim zrobiłem pierwszy prawdziwy trening łączony w ramach przygotowań do Malborka i to będzie odpowiednie miejsce na zmierzenie się z dystansem długim 70.3. Drugą impezą będzie triathlon w Malborku (mam nadzieję, że zdążę się zapisać), celem tutaj będzie poprawienie wyniku z tego roku.

Co dalej nie wiem, w życie amatora trathlonisty muszę wpleść życie paintballisty i pogodzić jakoś te dwa piękne sporty 🙂 i żona nieśmiało wspomina, że mógłbym pobiec maraton w Rzymie 🙂

Powiązane Artykuły

7 KOMENTARZE

  1. Cieszę się, że relacja się podobała. Rozumiem przeciwskazania do biegania maratonów przed sezonem, ale chcę 'zaliczyć’ duży azjatycki maraton ( Seul) oraz jakiś maraton w Japonii, więc nie mam wyjścia 🙂 Będę miał czas żeby odpocząć przed połówką w Gdyni. Poza tym w przyszłym roku chciałbym ukończyć Ironmana, więc muszę się katować na maratonach żeby w czasie Ironmana dać radę.

  2. Piękne zdjęcia, świetna relacja. Dzięki za wirtualną podróż do Japonii. Cele na przyszły rok ambitne. Mam jedynie wątpliwości, czy dwa maratony na etapie przygotowania do triathlonu, to dobre wyjście. Wielu trenerów triathlonu wręcz zakazuje biegania maratonów, jeżeli naszym celem jest przygotowanie do Half Ironmana lub Ironmana. Ale liczę, że eksperci również za chwilę się wypowiedzą. Jeżeli ja miałbym doradzać…jednak zrezygnowałbym z dwóch maratonów na wiosnę. Powodzenia Emil. Trzymam kciuki.

  3. Noworoczne bieganie mobilizuje do mniejszego spozycia % w sylwestra:). dzieki za ciekawe sprawozdania z Kraju Kwitnącej Wiśni.

  4. Maraton w Rzymie to bajka! Miałem okazję przebiec mój pierwszy (i niestety jak dotąd jedyny) maraton właśnie tam. Słoneczna pogoda, trasa pośród zabytków Wiecznego Miasta, świetna atmosfera wśród startujących i kibicujących, od czasu do czasu jakiś band zagrzewał do biegu muzyką… To było ze 7 lat temu, ale do dzisiaj to są jedne z moich najwspanialszych wspomnień. Polecam!

  5. Żona bezcenna 🙂 Co do startów to czekam na kalendarz z nie cierpliwością :), mam nadzieję, że poukłada się dla mnie korzystnie 🙂

  6. Plati, poczekaj na kalendarz imprez do listopada. Pojawi się na Akademii po Konferencji Triathlon 3razyTAK. Wówczas poznamy daty wielu imprez, które będą organizowane w przyszłym roku w PL. Część jest już znana, ale część będzie dopasowywana podczas konferencji. Szczegóły już wkrótce.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,466ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane