Projektu ,,IM 2015 cd.”

Boguś, mówisz i masz…!

 

Już nie kojarzę kto rzucił hasło na blogu ,,IM 2015′. Wiem tylko, że spora grupa osób zadeklarowała chęć uczestnictwa we wspólnej próbie pokonania jednego z największych wyzwań triathlonistów. Pomysł wydawał się znakomity! Bodajże tak wyszło, że mojej skromnej osobie przypadł udział kogoś w rodzaju łącznika czy coś w tym sensie. Pewnie pochyliłbym się nad tematem gdyby nie ingerencja Ojca Dyrektora i jego chęć przejęcia inicjatywy, ba swoistego patronatu…. !!! Niestety musze go złajać publicznie za ,,namieszanie’ w temacie i odpuszczenie. Nieładnie, nawet Gwiazdorowi nie wypada!  :-)))  Jak wieść gminna niesie oprócz nadmiaru obowiązków, chłopa całkowicie wciągnął nurt tri i świata poza tym nie widzi, w związku z tym czasu jak na lekarstwo…. Jest to jedyne usprawiedliwienie, zresztą większość z Nas zna to z autopsji.

Przyznam się szczerze, będąc jeszcze ,,świeżakiem’ na tamten moment nie dysponowałem jakąś wiedzą odnośnie samych zapisów na IM, wszystko wydawało się bardziej proste… A nie jest! Cieszące się dobra sławą IM rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Niestety, na chwile obecną nie ma zbyt dużych możliwości. Być może ukażą się jakieś nowe imprezy z początkiem roku, przybył nam w międzyczasie Malbork. Osobiście, jeżeli już to chciałbym to zrobić w miejscu, które ma już jakąś określoną markę a liczba startujących oscyluje w granicach 1500 osób. Przy okazji można byłoby coś zwiedzić, zobaczyć….

Znalazłem takie miejsce a w zasadzie znalazł je Michał Budzik, który też wyraził chęć startu. Ostseeman bo o tym IM mowa ma dobre opinie. Wszystko można zobaczyć na stronie  http://www.ostseeman.de/

Termin 02.08 jest dość dobry. Można do tego okresu zaliczyć jakieś dwa mniejsze tri a po IM mieć jeszcze czas na jakiś urlop. Po takich wyczynach i trzecim sezonie należy się, jakiś normalny odpoczynek… Bynajmniej ja tak kombinuje….

Dodatkowym plusem jest cena 290-300 czyli połowę tańsze niż kasuje konkurencja….

Minus to dość drogi kurort i jak sondowałem noclegi ,,bolą’.

Niemniej jestem na tak i wszystko wskazuje na to, że po 24.09 razem z moim młodym zrobię ,,zaciąg’.

Potencjalnych ,,napalonych’ proszę o przemyślenie tematu…. Kupą raźniej mości Panowie! 🙂


P.S

Być może ktoś zna jakieś inne, ciekawe miejsce gdzie wciąż jeszcze można się załapać…..?

Jestem otwarty…

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,660FaniLubię
1,022ObserwującyObserwuj
294SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X