Projektu ,,IM 2015 cd.”

Boguś, mówisz i masz…!

 

Już nie kojarzę kto rzucił hasło na blogu ,,IM 2015′. Wiem tylko, że spora grupa osób zadeklarowała chęć uczestnictwa we wspólnej próbie pokonania jednego z największych wyzwań triathlonistów. Pomysł wydawał się znakomity! Bodajże tak wyszło, że mojej skromnej osobie przypadł udział kogoś w rodzaju łącznika czy coś w tym sensie. Pewnie pochyliłbym się nad tematem gdyby nie ingerencja Ojca Dyrektora i jego chęć przejęcia inicjatywy, ba swoistego patronatu…. !!! Niestety musze go złajać publicznie za ,,namieszanie’ w temacie i odpuszczenie. Nieładnie, nawet Gwiazdorowi nie wypada!  :-)))  Jak wieść gminna niesie oprócz nadmiaru obowiązków, chłopa całkowicie wciągnął nurt tri i świata poza tym nie widzi, w związku z tym czasu jak na lekarstwo…. Jest to jedyne usprawiedliwienie, zresztą większość z Nas zna to z autopsji.

Przyznam się szczerze, będąc jeszcze ,,świeżakiem’ na tamten moment nie dysponowałem jakąś wiedzą odnośnie samych zapisów na IM, wszystko wydawało się bardziej proste… A nie jest! Cieszące się dobra sławą IM rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Niestety, na chwile obecną nie ma zbyt dużych możliwości. Być może ukażą się jakieś nowe imprezy z początkiem roku, przybył nam w międzyczasie Malbork. Osobiście, jeżeli już to chciałbym to zrobić w miejscu, które ma już jakąś określoną markę a liczba startujących oscyluje w granicach 1500 osób. Przy okazji można byłoby coś zwiedzić, zobaczyć….

Znalazłem takie miejsce a w zasadzie znalazł je Michał Budzik, który też wyraził chęć startu. Ostseeman bo o tym IM mowa ma dobre opinie. Wszystko można zobaczyć na stronie  http://www.ostseeman.de/

Termin 02.08 jest dość dobry. Można do tego okresu zaliczyć jakieś dwa mniejsze tri a po IM mieć jeszcze czas na jakiś urlop. Po takich wyczynach i trzecim sezonie należy się, jakiś normalny odpoczynek… Bynajmniej ja tak kombinuje….

Dodatkowym plusem jest cena 290-300 czyli połowę tańsze niż kasuje konkurencja….

Minus to dość drogi kurort i jak sondowałem noclegi ,,bolą’.

Niemniej jestem na tak i wszystko wskazuje na to, że po 24.09 razem z moim młodym zrobię ,,zaciąg’.

Potencjalnych ,,napalonych’ proszę o przemyślenie tematu…. Kupą raźniej mości Panowie! 🙂


P.S

Być może ktoś zna jakieś inne, ciekawe miejsce gdzie wciąż jeszcze można się załapać…..?

Jestem otwarty…

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze