Sam nie wiem!,.?

   Tak sobie siedze i sam jestem sam. 41 lat to początek teraz wiem czego chce. Miałem ten zaszczyt być blisko z ojecem.przekroćwielebnym ze kilka sekund i poczułem co to wiara w TRI. Było to w Gdyni na HErba. 'Teraz już wiem !!! ’

   Tak mi siè marzy to co Wam wszystkim, ale teraz zima (+)! Czas roztrenowania. Sam obrastam w sadło, jensy tylko mòwią jeszcze tylko chwila i znów.

  To mój pierwszy inicjiacyjny wpis więc wybaczcie. Ale nie moje ostatnie słowo.

   Mam plana o nim później. Na pewno Gdynia , będzie Nas tam wielu bo trzeba tam być!!! Własnie Tam. Znòw poczujemy tą mąc od Ojca naszego zwanego Lukaszem z Grassa.

A tak poważnie weźcie się do roboty bo Wszyscy świeści już nie mogą patrzeć na NAsze nieròbstwo – 10-15 km co to jest, jakaś popierdułka. 

  Dziewczyny i Wy chłopaki do roboty mamy do wykonania plan!!!

 

 Trigang.

p.s.

jest nas coraz więcej!

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. :)):) nO to masz farta chłopie…być blisko z Ojcem Dyrektorem….to myślę ze jeszcze nikt z nas facetów tego nie doświadczył:):):). A W Gdyni to rzeczywiście dał pokaz emocji i pozytywnej energii. Właściwie bez niego te zawody bylyby zupełnie inne:):). Ale właśnie do roboty…..ide na rower chociaż mgła jeszcze ciężka wisi nad polem:):)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,453ObserwującyObserwuj
440SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze