Silesiaman Triathlon Katowice 2015

30 sierpień 2015 roku w Katowicach przeszedł do historii nie tylko jako dzień w którym obchodzono 150 lecie tegoż miasta ale jako dzień, w którym pierwszy raz odbył się w tym mieście triathlon na dystansie ½ IM. Nie mogło mnie/nas w tym wydarzeniu zabraknąć.


Znając swój poziom sportowy i swoje możliwości wybrałam jednak dystans towarzyszący głównemu tj. 1/4IM. W głównym starcie ½ IM startował Andrzej (mąż) i były to nasze pierwsze zawody gdzie razem się męczyliśmy, mimo iż na innych dystansach. 'Udało mi’ się Go załatwić, byłam szybciej na mecie, a umowa była kto prędzej – chyba mam jakiś gen wygrywania – hi, hi. A było…


https://www.youtube.com/watch?v=xy_EKc159F8  


Podsumowując:

Mimo gorszego wyniku (3.07,52) od zamierzonego (poniżej 3h)jestem super zadowolona ze startu. Przy tych warunkach pogodowych (upał ok. 34C w cieniu), każdy kto ukończył zawody może być z siebie dumny. Ja najbardziej jestem zadowolona z roweru, mimo iż trasa była dość wymagająca – jak to określił w wywiadzie (chyba) Domirski Daniel, zwycięzca 4:35 „jest to trasa bez odpoczynku’.


WP 20150830_15_39_44_Pro_1

                                                   fot. Lucjan Łyczak


Mam znowu podium, mimo że zupełnie niespodziewane. Zaczyna mi się tam podobać 😉 Dodatkowo mnie to uskrzydliło i dało kopa do dalszych treningów (w końcu trzeba pudło obronić w przyszłym roku – a może coś więcej ;))

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

  1. Bogna- Mistrzyni! Jak zwykle! I jeszcze dolozyla Andrzejowi!!! To cieszy:))) Brawo! Gdzie maraton?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,455ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze