Ślesin zdobyty

Ślesin zdobyty

Jest radocha 

Od startu w Piasecznie nie udało się dużo zrobić w kwestii ani treningu ani odpoczynku. Więc w akcie desperacji chciałam oddać swój pakiecik mężowi (On na szczęście się nie zdecydował).

Jak zwykle miło i zabawnie w strefie zmian przy parkowaniu roweru.

No i odprawa techniczna. Tam paraliż. Jezioro ma 26 m głębokości a ja przecież nie umiem pływać. Postanowiłam nie testować świeżo wyuczonego kraula i „cięłam” ulubioną żabką (mieszkam w Żabieńcu stąd zamiłowanie do żabki). Trochę mi zajęło dobiegnięcie do roweru, na bosaczka, po kłującym terenie, kęs banana, dwa słowa do mikrofonu i jazda.

Jadę, a tu w około ludzie, to było zaskoczenie bo w Piasecznie jechałam całkiem sama. Nawet udało się kilka osób wyprzedzić. Pędzę, tak przynajmniej mi się wydaje, bo nie zabrałam Garmina ze strefy zmian i myślę – zaraz Luft mnie ścignie. Ale nic pędzę dalej. Gdzie ten Luft? Mijam 9 kilometr (na tym kilometrze ścignął mnie w Piasecznie). Jadę. Śmigają motory. Machają ludzie. Macham ja. Dzieci coś tam krzyczą, ja już nie. Mijam 11, 12 i 15 km. I nie mogę się nadziwić jak ja musze szybko gnać, że ten Luft jeszcze mnie nie zdublował. Banan od ucha do ucha. I tu nagle 17 km, jest nasz Mistrz, pomachał i tyle Go widziałam.

Ogólnie czasem nie ma się co chwalić ale i tak jestem zadowolona. Jest progres. Jest zabawa. Jest radość i zakwasy oczywiście.

O bieganiu nie wspomnę bo smażyłam się tak samo jak inni. Trochę te czasy z biegania mnie nurtują bo nie mogę dojść do swojego wyniku na dyszkę. Ale cóż. Trening czyni Mistrza.

Do zobaczenia w Gołdapi

Powiązane Artykuły

7 KOMENTARZE

  1. 'Kontakt z czołówką’- dobre, dobre. Idąc tym tropem mogłam napisać, że jechałam tuż za Luftem 🙂

  2. Honorata jeszcze raz gratulacje! No i reklamacja – kogo mam gonić w Radkowie??? Trochę ta Gołdap Cię ratuje, ale że po górkach będę musiała walczyc bez Twojego dopingu – słabe 🙁

  3. Zamiast mówić, że mistrz Cię zdublował, można powiedzieć, że miałaś kontakt z czołówką – lepiej brzmi 🙂 gratulacje!

  4. Świetna metoda sprawdzania swojego czasu – metoda na Lufta. Gratki!

  5. Brawo – GRATULACJE ukończenia w ten UPAŁ. W Gołdapi będzie chłodniej ’) – więc i będzie szybciej, Życzę powodzenia !

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,302ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze