Szyk, styl…

Poprzez nominację do „Blog Roku’, czuję się trochę wywołana do tablicy;)


Jak pewnie zdążyliście się zorientować, 5 października startuję w Silesia Maraton więc TRI jako całość trochę poszło w odstawkę ale nad jej trzecią częścią, czyli bieg, pracowałam dość solidnie, zaliczając po drodze Półmaraton Parkowy oraz Bussines Run z drużyną. Teraz w końcu mogę nieco obniżyć tętno…


… tylko jak tu obniżyć skoro AT zgotowało mi taką niespodziankę!


…i czuję że chętnie podejmę to wyzwanie i spróbuje opisywać swoją drogę do ironman (niezmiernie odległą drogę).


O tym, że jestem wyróżniona i nominowana do „Blog roku’ dowiedziałam się od mojego TRImęża, który to zadzwonił do mnie i ogłosił tą nowinę;) Oczywiście pomyślałam sobie, że jakieś jaja sobie robi, bo przecież ja, umysł ścisły, która za sukces uważa napisanie pisma urzędowego, nie może być nominowana do czegoś takiego jak blog roku.


A jednak grono redakcji AT dostrzegło coś w tych moich „wypocinach’ (a tak swoją drogą strasznie muszą mieć dobry wzrok), że postanowiło mnie wyróżnić. Jeszcze raz bardzo im dziękuję!

Dziękuję i Wam, blogerom, że mnie czytacie i komentujecie moje posty, a i za Wasze wpisy, które niejednokrotnie dają kopa motywacyjnego i prawdziwą moc do działania.


Swoja drogą ciekawe, co by moja polonistka na to powiedziała, że wyszkoliła blogorkę, bo moje zeszyty, kartkówki, klasówki z tego przedmiotu obfitowały w czerwień z różnego rodzaju napisami w stylu: niegramatycznie, brak spójności, nie ten szyk, styl, co to jest?! :), a ja tu proszę nominacja jest? JEST!


P.S. Postaram się by Pani od polskiego dowiedziała się o tej nominacji;) Pewnie będzie szczęśliwa bo w gruncie rzeczy bardzo mnie lubiła – w to wierzę;)


Powiązane Artykuły

7 KOMENTARZE

  1. Bogna podziwiam za ten maraton. Ja się nie zebrałam do Maratonu warszawskiego pomimo, że starsznie lubię tę imprezę. Także szacun za mobilizację! Powodzenia!

  2. Wdzięk, szyk, charm, styl jak śpiwał Eugeniusz Bodo ;-). Gratuluję nominacji i życze powodzenia w maratonie.

  3. Powodzenia w maratonie, a tymczasem – klik, klik i glosujemy. Bogna, wiara 'warzna’ sprawa 😉

  4. Bogna po pierwsze powodzenia w Maratonie za tydzień. Po drugie już nie mogę się doczekać opowiadań na temat dążenia do bycia żelazną kobiet 😉 Po trzecie też jestem umysł ścisły, więc pisanie nie jest czymś naturalnym, ale moja osobista polonistka (mama) już jest ze mnie dumna 🙂 więc w Twoim przypadku będzie podobnie, musisz ją tylko namierzyć

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,453ObserwującyObserwuj
441SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze