trzy dni do startu

Zostały trzy dni do startu w Ełku, którego nie mogę się już doczekać 🙂 Wszystko związane z podróżą i startem gotowe, seria i numer (285) także już są.

Dzisiaj i jutro lekkie treningi, no może jeszcze w czwartek jakieś rozbieganie, a piątek to w czystej postaci lenistwo 😉
W sobotę okażę się czy moje intuicyjne treningi coś mi dały ;).

Jedno wiem napewno będzie dużo pozytywnej energii i zabawy:)

Do zobaczenia 🙂

Powiązane Artykuły

8 KOMENTARZE

  1. Ognia, Plati – coż lepszego może nas spotkać w sporcie niż emocje na trasie i ta euforia za linią mety! Atmosfera wokół imprezy jest niesamowita, zazdroszczę startu! Przy okazji – wysłałem Ci maila na priv w temacie nxtri, mógłbyś?… Dzieki!

  2. zgadza się prędkości będą, bo tam jest lekki zjazd i jest gdzie przycisnąć. swoją drogą trochę się martwię tymi pętlami i zastanawiam jak sędziowie tego będą pilnować, bo chociaż z pierwszą serią to się chyba tam nie spotkam, ale z drugą i sztafetą to już tak.

  3. uważaj jak będziesz wjeżdżał na I pętle. Z tego co widzę to prędkości będą znaczne a na pewno seria III spotka się z II na rowerze. I tak ogólnie – jeżeli jedziecie wolno to do prawej:)

  4. uważaj jak będziesz wjeżdżał na I pętle. Z tego co widzę to prędkości będą znaczne a na pewno seria III spotka się z II na rowerze. I tak ogólnie – jeżeli jedziecie wolno to do prawej:)

  5. do mojego startu 3,5 tygodnia i już się nie mogę doczekać, dlatego tym mocniej zazdroszczę startu Tobie! W weekend zawalczysz na pewno mocno. Tego Ci życzę !!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,471ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane