Wciąż mi mało!

Nowy mini cykl, bo przecież triathlon to kwestia sprzętu, a nie talentu!

 

Powiązane Artykuły

11 KOMENTARZE

  1. A Jasiek mi to już podesłał wcześniej 🙂 No piękna się z tego recenzja butów robi! Ja niestety nie miałem przyjemności wypróbować Inov8, ale kto wie może kiedyś spróbuję. A neutralnie jakoś mi się lepiej biega. Jest inaczej – sprężyściej.

  2. 2 miesiące biegam w inov-8 w dwoch modelach: x-talon bardziej w teren, agresywny bieżnik i f-lite 220 na ulice. nie mam żadnych problemów z łydkami czy stopami, ale to kwestia dopasowania oraz wytrenowania mięśni stóp, dużo biegałam na bieżni tartanowej w kolcach lekkoatletycznych, co mocno obciąża stawy i mięśnie. do takich butów trzeba się przyzwyczaić co oznacza nie wychodzić w nowych butach codziennie, na każdy trening tyko wprowadzać go delikatnie, biegać w nim w terenie, do którego są przeznaczone, nie robić biegów długich czyli ok 15km i więcej już w pierwszym tygodniu ich użytkowania-takie moje rady. mogą one pomóc lub nie. w każdym razie te buty są bardzo dopasowane i pozwalają poczuć podłoże, odbicie i moc.

  3. A w jakie butki się zaopatrzyłeś?Pytam bo ja cały czas biegam w inov8-tach, butach pozbawionych amortyzacji i innych takich tam i właśnie mija okres w którym po każdym treningu miałem zmasakrowane łydki,natomiast niemal przestały mi dokuczać:achilles i ostroga piętowa-a myślałem ,że to właśnie one wyłączą mnie w niedługim czasie z treningu.Są to buty w teren a ja głównie biegam po taśmie ale są to chwilowo moje jedyne buty i niejako jestem na nie skazany.Na chomiczówce padły mi w nich łydki po 10km,obecnie mogę spokojnie śmigać szybkie treningi do 20km i nic nie boli.Obecnie myślę o zakupie startówek na pół maraton poważnie zastanawiam się nad zakupem butków minimalistycznych.

  4. Trochę zbytnio wyspecjalizowałeś to ćwiczenie – pracują nie tylko mięśnie w stopie. Raczej pracuje cały tułów, wiadomo w szczególności golenie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,471ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane