Susz’ańska relacja

Witajcie Drodzy TRI-maniacy 🙂

 

Dawno nic nie pisałam, bo nie bardzo jest o czym… nadal walczę z kolanem. Sama już nie wiem, może taki stan już będzie trwał wiecznie? Mój zapał do TRI – nie mówię, że osłabł, o  nie! On po prostu przeszedł w stan uśpienia, w stan zaawansowany, gdzie myślenie o TRI jest szczelnie zamknięte w pokoju na klucz. Niestety, na razie widać tak musi być. Ale walczę!

 

Nie o tym miałam pisać… Oglądam relację z Suszu (Susza??) – 'o dzięki za mega szybki internet!!!’. Oglądam, napalam się, w głębi duszy pływam, jadę na rowerze i biegnę razem ze wszystkimi. Jestem pod wielkim wrażeniem… Ah jakbym chciała kiedys ukończyć takie zawody! I ta końcówka, kiedy zawodnicy biegną ze swoimi bliskimi, mimo ogromnego zmęczenia, szczęśliwi, jakie to niesamowite! Gratuluję wszystkim – ukończenia zawodów, dobrych czasów, wytrwałości i wlasnych postawionych sobie wyzwań. Dla mnie wszyscy jesteście wielcy! 😀

 

Jednak już niedługo będę mogła zobaczyć niektórych z Was na żywo w Poznaniu (26 lipca). Będę 🙂 Niestety wyjazd do Radkowa nie wypalił z racji odległości i niestety braku czasu. Od ponad miesiąca mieszkam już pod Gorzowem Wielkopolskim (nie Wrocław niestety), przejmuję powoli rodzinną firmę i prowadzę swoją, więc jak widzicie mam co robić. Jest szał, praca praktycznie od rana do wieczora, a pod telefonem 24h. Kolano wcale zadowolone nie jest, ale co zrobić…

 

Mimo wszystko znajduję czas na pływanie, w Gorzowie mamy świetny, pełnowymiarowy basen, polecam! Nieśmiało próbowałam też jeździć na rowerze, ale niestety kolano nie zawsze na to pozwala. Sama nie wiem czy powinnam, w sumie to nic nie wiem, nie wiem co dalej… Nie poddaję się, a szczerze powiem, że jak czytam Wasze (prawie wszystkie) wpisy na blogach, kolejne felietony to myślę, że poddać to mi się wręcz nie wolno! 😀 I tak właśnie zrobię.

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie razy TRI 😀

Daśka

 

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Poddać się?! Nie ma takiego słowa w słowniku 🙂 Teraz rób teorię TRI (czytaj, oglądaj, kibicuj), a jak kolano(a) dojdą do siebie, w co mocno wierzę, zrobisz praktykę. Głowa do góry i wytrwałości.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

16,223FaniLubię
1,258ObserwującyObserwuj
323SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze